Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co dokáže silikon- HOTOVO :D


Dundee

Recommended Posts

Moje auto bylo přitažený s bouchlym zadkem, kolega, kterej ho měl jako první, zamezil přístupu vody do kufru tim, že světla kompletně přilepil silikonem ke kastli. Za silikon se ale dostávala voda a podle toho to dopadlo. Na jaře jsem světla utrhl a rezatá místa jsem obrousil na kov a prakticky celé zadní čelo (bylo tam tak 2,5kg tmelu :o ) nastříkal plničem s tim, že to \"pak\" dodělám do finále.

Dneska jsem se konečně dokopal k tomu, abych přebrousil a zastříknul zrezlá místa na zadku auta, který vylezly přes plnič...

Říkal jsem si- to bude brnkačka, rozbrousim, přetřu Antirezinem a potom přestříkám, za chvíli nemám co dělat. :)

Realita ale byla taková, že pod světlem byly puchýře, do kterých jsem dloubl šroubovákem a ten mi projel skrz plechy do kufru...:o Stane se, řekl jsem si, vydoloval totálně uhnilý kousky plechu rozbrousil atd. :cool: Dobrou náladu mi vzal brusnej papír, když jsem najednou zjistil, že místo barvy a plechu brousim vzduch. :o Takže mě teď po broušení a natírání Antirezinem čeká hodně moc tmelení a pak teprve stříkání. :myslim

Tady malá ukázka (sorry za kvalitu, foceno mobilem):

[upravil dne 3/12/2006 Dundee]

post-0-14109595032678_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dundee

Moje auto bylo přitažený s bouchlym zadkem, kolega, kterej ho měl jako první, zamezil přístupu vody do kufru tim, že světla kompletně přilepil silikonem ke kastli. Za silikon se ale dostávala voda a podle toho to dopadlo. Na jaře jsem světla utrhl a rezatá místa jsem obrousil na kov a prakticky celé zadní čelo (bylo tam tak 2,5kg tmelu :o ) nastříkal plničem s tim, že to \"pak\" dodělám do finále.

Dneska jsem se konečně dokopal k tomu, abych přebrousil a zastříknul zrezlá místa na zadku auta, který vylezly přes plnič...

Říkal jsem si- to bude brnkačka, rozbrousim, přetřu Antirezinem a potom přestříkám, za chvíli nemám co dělat. :)

Realita ale byla taková, že pod světlem byly puchýře, do kterých jsem dloubl šroubovákem a ten mi projel skrz plechy do kufru...:o Stane se, řekl jsem si, vydoloval totálně uhnilý kousky plechu rozbrousil atd. :cool: Dobrou náladu mi vzal brusnej papír, když jsem najednou zjistil, že místo barvy a plechu brousim vzduch. :o Takže mě teď po broušení a natírání Antirezinem čeká hodně moc tmelení a pak teprve stříkání. :myslim

Tady malá ukázka (sorry za kvalitu, foceno mobilem):

No ono záleží na tom co to bylo za silikon, asi to byl kyselej, ten co smrdí jako ocet. Pokud by to byl Neutralní tak určitě tohle neudělá. Při požití kyselýho silikonu na kov to začne korodovat už druhý den, a je to pěknej fofr.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ty krávo. Ale takhle nějak vypadal můj levej zadní podběh. nevím co se tam stalo, ale prostě se začala trošku odloupávat barva. začalo to tím \" odloupnu škraloupek barvy a zatřu to\" Nakonec brusnej kartáč, posléze flexa a kladivo, potom krapet COčka a nakonec gumoasfalt a prdím na to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Hadra

No ty krávo. Ale takhle nějak vypadal můj levej zadní podběh. nevím co se tam stalo, ale prostě se začala trošku odloupávat barva. začalo to tím \" odloupnu škraloupek barvy a zatřu to\" Nakonec brusnej kartáč, posléze flexa a kladivo, potom krapet COčka a nakonec gumoasfalt a prdím na to.

A na úplní konec výměna za nový.:myslim:myslim:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hadra: Sháním jinej kus kufru a flexa s COčkem taky přijde na řadu, tohle je jen nutná oprava, abych pak nemusel uříznout celej kufr a dělat z auta hatchback... :D;)

No a takhle jsem skončil kolem půl desáté večer a zítra budu pokračovat na druhé straně:

post-0-14109595034776_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: OK406

Původně zaslal: Hadra

No ty krávo. Ale takhle nějak vypadal můj levej zadní podběh. nevím co se tam stalo, ale prostě se začala trošku odloupávat barva. začalo to tím \" odloupnu škraloupek barvy a zatřu to\" Nakonec brusnej kartáč, posléze flexa a kladivo, potom krapet COčka a nakonec gumoasfalt a prdím na to.

A na úplní konec výměna za nový.:myslim:myslim:D:D:D

Jo, za nový auto.Na jaře bude konečně firemní, takže ještě cca dva měsíce se bude jezdit o 106 a potom asi půjde do dražby, protože nebude mít využití.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...