Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

5. sraz Peugeot-clubu


Guest Cabrio

Recommended Posts

Guest Masinka

Ta diveka tu noc ani nemohla mluvit, s Vostikem se zmazali tak, ze si rozumeli jenom vzajmne a my strizlivi co jsme u ohne zustali (ja a Martin krenek) tak jsme jim nerozumeli ani slovo :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

brekemluva....... to neznate? Martina jsem to ucil z NE na PO a docela mu to slo :) ale mel malou treningovou davku....no.... priste ho potrapim vic :) Na to ze je nekde z Valasska toho moc nevydrzi......

No a tu slecnu jsem musel prece dostat z toho shocku..... nejky ridic si hral prece na pilota...... :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Vostik nemej strach s cabriem v zime nejezdim. A pokud se nepletu tak loni bbyl sraz ve Fulneku v tom samem terminu a nikomzu to nevadilo. JInak nechapu co jsem vedeni udelal ze si me vzalo tak na paskal, ale to je jedno. Jsem koukal a nikdo z vedeni klubu ani neni prihlasen. To je zajimavý driv nechybeli na zadnem a ted nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Masinka
Napsán autorem Cabrio

Vostik nemej strach s cabriem v zime nejezdim. A pokud se nepletu tak loni bbyl sraz ve Fulneku v tom samem terminu a nikomzu to nevadilo. JInak nechapu co jsem vedeni udelal ze si me vzalo tak na paskal, ale to je jedno. Jsem koukal a nikdo z vedeni klubu ani neni prihlasen. To je zajimavý driv nechybeli na zadnem a ted nic.

Ondra neni ve vedeni?? Ten se prece prihlasil nebo ne?

Proste pochop, ze nejsou penize ja a Vostik jsme zarizovali byt, ja vim ze je to pro tebe bizardni predstava, ale uz to tak je, jestli si jednou budes zarizovat bydleni (za tvoje prachy), tak to mozna poznas. Od minulyho tydne jsem ale s martinou premyslel a uz jsme byl skoro rozhodnutej ze na sraz pojedu, ale kdyz ty tady ted pises, ze je to por vedeni skoro povinnost, tak zase vazne premylsim o tom ze nepojedu. Hlavne u me prevazoval nazor, ze kdyz je to v chatkach, tak tech 600 uz je prijatelnych, pod stan ani nahodou!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Caborio:myslim, ze jsem ti to taky parkrat rikal, ze se stehuju. Mozna si to neuvedomujes, ale ne kazdy ma rodice, kteri mu koupi k 18nam cokoliv co si reknou, pak jim zaridi byt a jeste k tomu jim treba postavi barak..... Proste srazy beru jako zabavu a zabavu si muzu dovolit jen kdyz zbydou prachy!!! Ted jsem vycuclej jako ustrice, takze si zabavu muzu nechat jenom zdat..... Sorry, ale jestli se na srazu ukazu, tak to bude docela nahoda, protoze 600 + benmzin + ostatni drobnosti ........ na to mi nikdo neda. tecka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vostik a Masinka ja se Vam omlouvam. Zapomel jsem na to ze jste se stehovali a to meni situaci. Doufam ze ode me omluvu prijmete. Srazy jsou pro zabavu a neni to pro vedeni povinost. Proste kdyz Vám vyjdou penize a prijedete se podivat tak budu rad. A vubec to plati pro kazdyho kdyz vám vyjdou penize cas a chut tak prijedte. Program je pripraven bohtej a a ceny si myslim ze taky nejsou spatny.

Masinka Vostik jeste jednou se omlouvam. JA mel ted svych starosti az nad hlavu a porad v praci tak mi to vypadlo z hlavy. :(:(:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Masinka
Napsán autorem JR

nejedu, nejsou prachy .....

Jak nejsou prachy? Prodals bawora, tak ted muzes jet ne? Lidi, kteri si to od tebe nechaji zaplatit bude jiste dost a dost

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...