Sign in to follow this  
Followers 0
Guest Cabrio

5. sraz Peugeot-clubu

95 posts in this topic

Tak lidi mame tu dalsi sraz Peugeot clubu. Veskere info najdete v clbu a uz se muzete i prihlasovat

cabrio: uz jsem se ptal v clubu, ale diskuze k 5.srazu nefunguje, tak se ptam tebe, jak je vyresen sobotni obed? Stan urcite vlastni, ze? Jsme v tom kempu nejak prostorove omezeny, nebo je dost mista? Ptam se proto, jestli si muzu vzit vetsi stan (pro 4 lidi) i kdyz jsem jen dva.

Pritelkyni by zajimalo, jestli tam je socialni zarizeni a v jakem stavu - proste zenska :D:D

Diky za zodpovezeni blbejch otazek.. :):)

Ještě bych se chtěl zeptat, jestli je v kempu nějakej bufetík, jestli se parkuje někde v areálu bo někde poblíž:D:D nejradši bych si parknul auto u stanu.... jo mladá se taky ptala na ty záchody, to maj nějak vrozený:o..... pořád nevim jestli pojede, tak na 80% jsem jí překecal ale ten stan jí nějak nesedí jo a nějaká mapka by se hodila...sice jsem v Hradci sloužil ale po okolí se tam moc nevyznam......

huraaa, nasel jsem to na mape! (jeste ze mam route 66) :D:D:D:D:D:D:D:D

vypada to, ze primo nekde u kempu konci silnice, tak doufam, ze vypada lip, nez na polnacka na Slapech.

Georg to ale vůbec nejsou blbý otázky na něco podobnýho bych se ptal já a takhle nemusim :D

deeper: tuna mas mapku. Cerveny bod je stribrny rybnik :D:D:D:D

474_tn_4.jpg

jestli chces vetsi mapku, tak ti ji muzu poslat na mail. Treba i plan cesty, jestli netrefis do Hradce :D:D Ja asi pojedu po dalnici pres Prahu - 202km :D

deeper: a mladou vem! Musis ji nejak premluvit. Nebo ji vysvetlit, ze stan neni zadny podradny spani (stejne moc spat nebude :D:D) To moje se tesi i do stanu, na Slapy nemohla, protoze maturovala, ale do Hradce se tesi skoro vic nez ja (slibil jsem ji, ze muze ridit celou cestu tam - jestli udela zkousky :D:D)

Jo taky jsem se chtěl zeptat co když nerad spím ve stanu jak se to bude řešit ... :D:D

Merkurek asi tak jak rekl georg

To all:sobotni obed bude taky zajisten ale ten si bude hradit kazdy sam. Stany vlastní pokud tam nenajdete nekoho kdo vas necha u sebe prespat:D:D:D. Auta budou zaparkovana na jednom miste hezky vedle sebe na takove travnate plose uprostred kempu at lidi cumi!!!! stany budou hned vedle. Mistem omezeny nejsme tak si vem klidne velkej stan:D:D:D Bufet tam je. V nem se budem stravovat. A socialky jsou v krasnem stavu takze zadne obyvy:D:D:D

cabrio: dekuju za vycerpavajici odpovedi :D:D Doufam, ze s tema socialkama mas pravdu, protoze jsem cetl clanek o tomhle kempu na strankach \"karavan clubu\" (at zijou cluby pro cokoli :D) a tam cast kempu, kde asi budem dost hanili. Na socialky nejsem tak haklivej, ale ma lepsi polovicka jo. (coz je jeste horsi, nez kdybych byl haklivej ja:D) Mimochodem, jestli muzes prozradit, jake budou silnice, po kterych budem (bychom meli - pokud se neztratime) jezdit orientak?

No semnou to asi vypadá na hovno sebrali nám dva lidi v práci a šef zrušil v srpnu pár dovolených a nejsou vedoucí směn takže jsem to odnesl já ,snad ho ještě překecám .. :mad:

Georg: můžeš mi udělat podrobnou mapku k rybniku od Kruháče v HK pry to je kousek od toho letiště ale nenašel jsem to.

Merkurku nic si s toho nedělej mě vychází na sraz v HK ranní budu muset něco nadělat a brát dovču to je paráda na víkend si brát dovču :mad: ale rád bych jel no ještě uvidíme :)

hm, zajimave prispevky :)

Tomson: Route bohuzel nema plany mest, ale poslu ti mailem aspon nejpodrobnejsi mapku, co jde.

Snad se na me cabrio nenastve.. .? :D:D