Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Teplota


BERT

Recommended Posts

Ahojky!

Normální to asi nebude.Já mám stálou teplotu 80 stupňů ( 307 Break,2.0 HDi 66 kW ).Připadá mi to ale málo.Když jsem se na to ptal v servisu, tak to je prý nornální provozní teplota. U naší starší 309 D je teplota motoru v létě, v zimě 90 a ani se nehne.

I ta spotřeba se mi zdá vyšší.Průměr mám 6,5 , v létě o litr míň.Asi se podívám na ten termostat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Bohumil

U Jeana je teplota 80° furt, léto, zima, vlek, nevlek, kopec, nekopec. Rafika vyleze na 80tku a tam drží jak přibitá. Tak nevím, je to málo, nebo to stačí?:myslim

Je pravda, klimu mám zaplou pořád. Ale i když to někdy přepnu na ECO, nevšiml jsem si, že by to ukazovalo víc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Bohumil

Původně zaslal: Bohumil

U Jeana je teplota 80° furt, léto, zima, vlek, nevlek, kopec, nekopec. Rafika vyleze na 80tku a tam drží jak přibitá. Tak nevím, je to málo, nebo to stačí?:myslim

Je pravda, klimu mám zaplou pořád. Ale i když to někdy přepnu na ECO, nevšiml jsem si, že by to ukazovalo víc.

ted v tomhle pocasi to drzi i s vyplou klimou ale kdyz prijedes s teplym motorem do garaze a das ECO a chvili (5 minut) budes pridavat plyn tak to ohrejes vic a vetrak ti sepne pri 93 a ohladi to na 80 pak zas vypne ps- nezavitat vrata u garaze:super

[upravil dne 12.12.06 omegaalfa]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
  • O 1 měsíc později...
Původně zaslal: marshall

Co říká spotřeba po výměně, šla dolů, nebo se to neprojevilo?

Zřejmě auto topí rychleji?

ja jsem ten stary termostat zkousel \"varit v hrnci\" a on otviral o neco drive nez na tech 89st. (cca. 82st.), takze ted to topi o neco rychleji a spotrebu jeste nevim, protoze to je asi 3 tydny a to jsem tankoval jen jednou. Ale nejaky velky vliv to asi mit nebude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...