Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

2 SEKUNDY


Guest ZILA

Recommended Posts

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: Vvitty

aby bylo zcela jasno, tak tu neobhajuju toho co jel vzadu nalepenej na kufru. jen mi prijde takovehle reseni ponekud prehnane, a zejmena nasledky. taky mohl mit v aute dite nebo spolujezdce, ktery za nic nemuze a mohlo se mu treba neco stat....

nehlede na to, ze potom bys tam tedy mel zastavit a jit se podivat, jestli to prezil, cimz riskujes rozbiti usmevu, a pokud nezastavis, tak neposkytnuti prvni pomoci. to jen na okraj....

Když mluviš o dětech spolujezdcích a pod. Co když budeš muset zabrzdit!!!! Neměl by ten za tebou dbát na bezpečnost pasažéru ve svem autě! Je jasny pokud zabrzdíš bez duvodu tak ten za tebou tě muže trefit protože nepočítá s tím že budeš brzdit, ale nemá tak blízko co dělat!!! Má předvídat že mužeš brzdit třeba kvuli díře v silnici, kterou on vidět nemůže, nebo kvuli zminěnýmu zvířeti, který někde vyběhne.

precti si jeste jednou, co jsem napsal. samozrejme, ze by mel. a ja ho nijak neobhajuju, taky se me takovy chovani nelibi.

ale to maly dite (pokud by bylo v aute) nemuze za to, ze ma rodice debila. vezmes si ho na svedomi? ono je trosku neco jineho, kdyz zabrzdis kvuli necemu na silnici co nemuzes ovlivnit, a nebo to udelas zcela zamerne, a posles ho tim zcela vedome do pole.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vvitty

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: Vvitty

aby bylo zcela jasno, tak tu neobhajuju toho co jel vzadu nalepenej na kufru. jen mi prijde takovehle reseni ponekud prehnane, a zejmena nasledky. taky mohl mit v aute dite nebo spolujezdce, ktery za nic nemuze a mohlo se mu treba neco stat....

nehlede na to, ze potom bys tam tedy mel zastavit a jit se podivat, jestli to prezil, cimz riskujes rozbiti usmevu, a pokud nezastavis, tak neposkytnuti prvni pomoci. to jen na okraj....

Když mluviš o dětech spolujezdcích a pod. Co když budeš muset zabrzdit!!!! Neměl by ten za tebou dbát na bezpečnost pasažéru ve svem autě! Je jasny pokud zabrzdíš bez duvodu tak ten za tebou tě muže trefit protože nepočítá s tím že budeš brzdit, ale nemá tak blízko co dělat!!! Má předvídat že mužeš brzdit třeba kvuli díře v silnici, kterou on vidět nemůže, nebo kvuli zminěnýmu zvířeti, který někde vyběhne.

precti si jeste jednou, co jsem napsal. samozrejme, ze by mel. a ja ho nijak neobhajuju, taky se me takovy chovani nelibi.

ale to maly dite (pokud by bylo v aute) nemuze za to, ze ma rodice debila. vezmes si ho na svedomi? ono je trosku neco jineho, kdyz zabrzdis kvuli necemu na silnici co nemuzes ovlivnit, a nebo to udelas zcela zamerne, a posles ho tim zcela vedome do pole.

No vždyť jo, udělat to umyslně je blbost, myslim že by našlo jen málo řidičů ktery by to opravdu udělali, ale rodičů debilů je bohužel víc. Beru upozornění světly, nebo třeba já zpomaluju tak dlouho až mě předjede a ťuká si na hlavu, ale o tom si myslím s usměvem svoje. Nesnašim pokud se mi někdo takhle lepí na zadek. Mám spíš strach o sebe pokud by mě trefil.

[upravil dne 2/12/06 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

precti si jeste jednou, co jsem napsal. samozrejme, ze by mel. a ja ho nijak neobhajuju, taky se me takovy chovani nelibi.

ale to maly dite (pokud by bylo v aute) nemuze za to, ze ma rodice debila. vezmes si ho na svedomi? ono je trosku neco jineho, kdyz zabrzdis kvuli necemu na silnici co nemuzes ovlivnit, a nebo to udelas zcela zamerne, a posles ho tim zcela vedome do pole.

No vždyť jo, udělat to umyslně je blbost, myslim že by našlo jen málo řidičů ktery by to opravdu udělali, ale rodičů debilů je bohužel víc. Beru upozornění světly, nebo třeba já zpomaluju tak dlouho až mě předjede a ťuká si na hlavu, ale o tom si myslím s usměvem svoje. Nesnašim pokud se mi někdo takhle lepí na zadek. Mám spíš strach o sebe pokud by mě trefil.

[upravil dne 2/12/06 Radek Hurvajz]

to jsem rad, ze jsme se nakonec shodli :)

no, a ted uz se jen podivej na Marlinuv prispevek nahore, na ktery jsem puvodne reagoval, a bude Ti to jasne uplne cele....

v zasade jsou opravdu pouze dve rozumne moznosti, prvni jsi zde uvedl, druha je proste takovymu blbeckovi ujet.... kdyz se mi takhle nekdo lepi na kufr, docela se mi osvedcilo drobet podradit a vytvorit si vhodny odstup, a pak se vratit k puvodni rychlosti... malokdo vydrzel dojet az na doraz vic nez trikrat :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to jsem rad, ze jsme se nakonec shodli :)

no, a ted uz se jen podivej na Marlinuv prispevek nahore, na ktery jsem puvodne reagoval, a bude Ti to jasne uplne cele....

v zasade jsou opravdu pouze dve rozumne moznosti, prvni jsi zde uvedl, druha je proste takovymu blbeckovi ujet.... kdyz se mi takhle nekdo lepi na kufr, docela se mi osvedcilo drobet podradit a vytvorit si vhodny odstup, a pak se vratit k puvodni rychlosti... malokdo vydrzel dojet az na doraz vic nez trikrat :DJj, Marlinuv přispěvek sem samozřejmě četl, fakt super.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

to jsem rad, ze jsme se nakonec shodli :)

no, a ted uz se jen podivej na Marlinuv prispevek nahore, na ktery jsem puvodne reagoval, a bude Ti to jasne uplne cele....

v zasade jsou opravdu pouze dve rozumne moznosti, prvni jsi zde uvedl, druha je proste takovymu blbeckovi ujet.... kdyz se mi takhle nekdo lepi na kufr, docela se mi osvedcilo drobet podradit a vytvorit si vhodny odstup, a pak se vratit k puvodni rychlosti... malokdo vydrzel dojet az na doraz vic nez trikrat :D

Jj, Marlinuv přispěvek sem samozřejmě četl, fakt super.

ok, tak tim je to asi jasne a muzeme tuto cast diskuse ukoncit ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vvitty, ono jde o to, ze jsem se to snazil vyresit nedrasticky.... a kdyz to neslo tak jsem to holt zaslapl, ale ne tak ze bych to zaflekoval, jen jsem to zaslpal a zhoupnul auto, aby si skutecne uvedomil ze jel blizko.... ja za to nemuzu ze to ztrhl do prikopu... to jsem ani nechtel. Ono jde taky o to, ze teba jedu pres vesnici, za mnou lepic, vybehne mi tam dite, a to co bych normalne ubrzdil, tak neubrzdim, protoze on me potlaci ze zadu....no, a co poto z t toho ze jsem prejel decko :bojim takhle vazne, tohle doopravdy nechci...

stalo se to jen jednou, a uz to vazne nijak dal neslo... co sem mel delat... a navic kdyz ti sviti mlhovkama, dalkovyma.... a pritom ti jede tak blizko na narazniku, ze si toho ani nevsimnes, ze sviti jak rentgen... a cely auto vevnitr sviti jak vanocni stromecek.... tenhle hoch proste potreboval lekci.... a vim jiste ze tam zadne dite nevezl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Marline, to stejne neokecas .... navic si odporujes .... priste radeji nemachruj :)

Původně zaslal: Marlin - 1

tak jsem to na ferovku zaslapl.... no a hned byl v prikope....

Původně zaslal: Marlin - 2

a kdyz to neslo tak jsem to holt zaslapl, ale ne tak ze bych to zaflekoval, jen jsem to zaslpal a zhoupnul auto, aby si skutecne uvedomil ze jel blizko.... ja za to nemuzu ze to ztrhl do prikopu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

neodporuju =)

proste jsem to zaslapl.... hamtl na brzdu, zadupl to, zprudka zabrzdil staci? ale ne abych stal, pak jsem jel.....reknu to takhle ze 100ky jsem razantne zbrzdi na 60ku....

ja to okecavat nebudu, me jen prijde ze ho obhajujes ze se mi lepil na prdel a ja si s nim takhle poradil....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si myslím, že neobhajuje... pozorně jsem to pročetl a myslím, že Vvitty jen řiká, že prasečina je obojí. Bojíš se, že se ti podivá do kufru když se na tebe lepí. A když si mu ze 100 zpomalil na 60 ses nebál že se ti podivá do kufru, když jel hodně blízko za tebou jak povídáš (podle toho jak si to popisoval tak 5 metrů za autem, dál ne) ? Kdyby to nestrhnul tak by tě nabral ne? Já taky lepení nemam rád, i když na mě se nikdo moc nelepí :) Ale když jo, tak mu ujedu a nebo ho pustim, co bych se s nim rozčiloval. Klidně bych zastavil na přehlednym useku aby mě mohl předjet, ale na co riskovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dobre no, tak neobhahuje.... vim ze ode mne to taky nebylo moc fer... ale me uz to bylo v tom okamziku jedno, jestli me zezadu nabori nebo ne.... ale jak rikam, normalni zpomaleni, unuti, pusteni... nic proste neslo, nechtel me predjet, nebo nevim, o co mu slo....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja stym nemam problem ak sa namna niekto lepi, a viem ze ma lepsie auto tak nemam problem ho pustit. Neviem ako u vas, ale u nas v SR mame aj zakon otom - ak \"bezdovodne skocis na brzdu\" - si vinny TY! A aby mi robilo radost ked niekomu rozbijem auto :myslim ani to nieje premna. Si neviem predstavit ako by si reagoval, keby ti dr..l do zadku...

Je fakt taky problem niekomu za mnou naznacit aby ma predbehol?? Napriklad len hodenim blinkru na rovnej ceste do prava? ako to robi vecsina nkaladakov?? Ja robim to tak isto a nemam stym najmensi problem........ co sa tyka 2 sekund, je to trochu na zasmiatie. Ten pred tebou skoci na brzdu, okey, ty zastavis za nim, ale co ak ide zatebou nejaka 120ka ??? Ta moze ratat aj minuty a tak ti pekne \"tukne\" do zadku, ze este aj posteklis toho predtebou.

A ako to s 2sekundami riesite ked ho chcete predbehnut? :myslim nato sluzi nejaky extra vzorec??? :mrk

//ale skakat na brzdy sa mi zda ako dost velka blbost, nehnevaj sa MARLIN.....

[upravil dne 2/12/06 rct206]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ach jo.... jeste jednou a na posledy to napisu, na tu brzdu jsem skocil az v krajnim reseni, njedriv jsem ho poustel... dokonce jsem i problikl blinkrama, nic, pak zkusil bliknout mhhovkou nic.... pak jen tuknul do brzdy, aby se rozsvitly svetla, nic... zkusil jsem podruhe... nic....potreti...nic, uz jsem byl dost z nej nervozni tak jsem se nastval a zadupl to. Sanci jsem mu dal, jeho chyba ze toho nevyuzil.

s tim predjizdenim..... holt predjizdim, ze h trosku dojedu, a pak predjedu, nebo nemusim vubec dojizdet, jen na to slapnu jsem pred nim :mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Krásně se to tu zvrtlo z počítání dvou vteřin na žabomyší válku... :D

Prasárna je obojí, jak lepení na zadek, tak hamtnutí na brzdy. Mě tohle udělal frajer jen jednou, já ho dojel a nemohl předjet a on mi zadupl brzdy. Byl jsem od něj docela daleko, tak jsem z toho neměl takovej vítr a hned jak to šlo, vzal jsem mu roha :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedna z největších hovadin, co sem kdy viděl. Pravda, je, že některejm lidem to jinak vysvětlit nejde.

bezpečná vzdálenost je takoá, kdy stačím zastavit tak, abycho do ničeho nevletěl, tedy ani do auta před sebou.

Čumět okolo ně nějaký sloupy a počítat dvě vteřiny, to by mě ani ve snu nenapadlo. Takovýho času při řízení , svědomitého počítání atd.. si může dovolit jen Soudruh ministr, který si to stopne a pak buzeruje osobního řidiče, že nejezdí podle BESIPu. Divim se, že nám nedoporučujou koukat při tom na stopky, nebo si to jít ven přeměřit pásmem.

Při ton záleží na spoustě věcí.

Jestli přes to auto před sebou vidíme, jaký je charakter a povrch vozovky.Co je to auto před námi zač a jaké má brzdy...jestli to máme naložený, jak to brzdí, jestli zrovna nemáme sjetý gumy. Na naší momentální reakční době...

Všechno se to musí projevit v tom, jakou dodržíme vzdálenost. Zrovna toak , jako se projevuje tisíce různých věcí, když odhadujeme nájezdovou rychlost do zatáčky.

Kdyby mohli, tak taky začnou vymýšlet nějaký způsob, při kterém budeme čumět okolo a počítat.

Sem zvědavej, kam si takovej počtář se stodvácou půjde stěžovat, až to před nim zamáznu a on samozřejmě zastavit nedokáže.

Lepení naprdel je \"krásný\" sport, každou chvilku ho na mě někdo provozuje. Než ho proškolim v bezpečné vzdálenosti, samozřejmě se podívám, jestli je v autě sám a azkusím nejprve nenásilnou formu komunikace.Pořáda ale platí, že pokud to jde, je lépe mu ujet. Nekdy stačí autem pořádně zhoupnout a chlapec zjihne. Málo kdo nepochopí, když zhoupnete autem, podředíte a popojedete mu o kus pryč. Mírnějším povahám doporučuju pustit nohu z plynu , držet se při pravém okraji vozovky a čekat co to udělá.

Lidi, co se vám napepí deset čísel za zaek by měli kastrovat, aby se ta havěť nemnožila.

Když sem byl ještě mladší a blbější, vyškolil sem pár pilotů, že měly hnědý kalhoty.. ale je to nebezpečný, nikdy nevíte jak ten druhej řídí a když se zbytečně lepí, tka většinou nic moc.

BESIP by se měl věnovat důležitějším věcem, než v jednom televiznim shotu dementnim způsobem plkat o bezpečné vzdálenosti.:grr

Takovej ukázkovej klip se zabrzděnim a totálkou zezadu, to by byla lábuž. Nebo pitomeček, co jede mezi kamionama tak blbě, že když vyjede do levýho , málem to nasype do stojící kolony, protože tam neviděl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...