Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Senzor světel P406


Api

Recommended Posts

Původně zaslal: P607Olda

No ještě doplním, že mi to vypli v Týništi, s takovou velkou bednou diagnostiky. Na vlastní oči jsem viděl \"Režim severských zemí\".

A teď jsem přišel za mým dobrým servisákem, ať mi to zase zapne, on připojil notebook a říká, že ta položka (možnost) tam vůbec není...

Takže to není tak jednoduché...

[upravil dne 1.12.2006 P607Olda]

Aha zkusím obvolat pár servisů a zjistit jak to je jinak se vrátím k zalepení senzoru sice nemám rád patlárny ale myslím, že tahle by byla únosná :myslim

[upravil dne 1.12.06 Api]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kuboSE

tak mi to neda a musim sa pridat aj ja lebo tiez by som chcel svietit stale aj ked to tu este nie je povinne...no mam presne taky isty dazdovy senzor ako \"API\" ale este mam aj ten svetelny dole pri vyduchoch vzduchu pod celnym sklom tam ako to zakruzkoval \"komisar\" akurat na rozdiel od \"API\" tam mam taku polgulicku tmavu a to je asi svetelny senzor :myslim tak teraz poradte lebo tiez by som to rad takto urobil ako to chce \"API\" lebo v peugeot servise mi povedali ze to nejde preprogramovat aj ked si myslim ze by to malo ist uz na 2002 modely a este ked ma aj svetelny senzor :o :o :o

Tak pokud to v servise nejde ještě to budu zjištovat od více zdrojů, tak ty to máš jednoduší než já. Stačí se dostat do tý tmavý půlkuličky to je kryt toho senzoru, pod tím krytem bude senzor který bude zřejmě vypadat jako dioda a olepíš ho třeba černou izolačkou a vrátíš zpátky nebo ho dáš na jiné místo v autě :mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Api

Původně zaslal: kuboSE

tak mi to neda a musim sa pridat aj ja lebo tiez by som chcel svietit stale aj ked to tu este nie je povinne...no mam presne taky isty dazdovy senzor ako \"API\" ale este mam aj ten svetelny dole pri vyduchoch vzduchu pod celnym sklom tam ako to zakruzkoval \"komisar\" akurat na rozdiel od \"API\" tam mam taku polgulicku tmavu a to je asi svetelny senzor :myslim tak teraz poradte lebo tiez by som to rad takto urobil ako to chce \"API\" lebo v peugeot servise mi povedali ze to nejde preprogramovat aj ked si myslim ze by to malo ist uz na 2002 modely a este ked ma aj svetelny senzor :o :o :o

Tak pokud to v servise nejde ještě to budu zjištovat od více zdrojů, tak ty to máš jednoduší než já. Stačí se dostat do tý tmavý půlkuličky to je kryt toho senzoru, pod tím krytem bude senzor který bude zřejmě vypadat jako dioda a olepíš ho třeba černou izolačkou a vrátíš zpátky nebo ho dáš na jiné místo v autě :mrk

no takze volal som dnes do peugeotu v Cadci(inac som zo Ziliny a tu mi povedali v servise ze to nejde) a povedali mi ze to nieje problem preprogramovat ale 100%-tne si budem isty ked to bude az fungovat a este som sa ho pital ci bude podsvietena palubovka a povedal ze s tym by nemal byt problem...takze z toho vypliva jednoznacne-obvolat si viac servisou peugeot!!!! no ale vratim sa k tomu svetelnemu senzoru, ak tam aj nemas tu polgulicku tak to mozno nevadi a bude to tam tiez ako to mam ja len ten kryt treba dat dole a kuknut najprv tam!!!! myslim si ze ta krytka je priesvitna ale tmava takze to neni vydno ze ci tam nieco je alebo nie...skus najprv tam kuknut a daj vediet ci tam daco bolo....a ja ked skocim do tej Cadce tak napisem sem ci sa to dalo preprogramovat a ci funguje aj palubovka atd... :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...