Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

El. sedačka


Reidlost

Recommended Posts

Nazdárek,chtěl bych se zeptat jestli jde vyměnit obyč sedačku za elektrickou.zda jsou natažený kabely od výroby.a jestli by se musela přeprogramovat jednotka.po případě za kolik by se dala přídit.často se střídáme s přítulkyní a nebylo by vůbec špatný jen zmáčknout tlačítko aby se vše přenastavilo

406 nový model 2.0 HDI

[upravil dne 29.11.06 Reidlost]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To bys ty polohy musel mít uloženy v paměti... (jinak budeš štelovat jako doteď, ale tlačítkem)

Má 406 možnost uložit více poloh do paměti?

607 má, a jsou na to v interiéru 3 tlačítka (1,2,M -zápis do paměti), a hlavně to prý funguje samo, že to rozezná kterým dálkáčem bylo odemčeno.

Píšu to tak podrobně proto, aby sis uvědomil, že to není jen vložit elektrickou sedačku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: P607Olda

Původně zaslal: OK406

Mě by stačilo ruční nastavení sedačky u spolujezdce. 406 starší model.

Myslíš výšku?

Přesně tak. A nebo přemýšlím o sedadlu řidiče z pravostranného řízení. Ale nevím, zda by tam šla na místo spolujezdce.:myslim:myslim:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: OK406

Původně zaslal: P607Olda

Původně zaslal: OK406

Mě by stačilo ruční nastavení sedačky u spolujezdce. 406 starší model.

Myslíš výšku?

Přesně tak. A nebo přemýšlím o sedadlu řidiče z pravostranného řízení. Ale nevím, zda by tam šla na místo spolujezdce.:myslim:myslim:myslim

Na sedadle spolujezdce nesedím, a manželce bych dal polštářek, a je to.:D:D:D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vím, že jeden člen má takhle pořešeno sezení u 405 (zvedací sedačku spolujezdce) a opravdu tam namontoval sedačku z Anglické verze

406ky z Anglie tahá a na díly rozprodává tuším Davd odněkud z Ostravska (když budeš pátrat v historii, určitě jeho příspěvky objevíš) a mám pocit, že zrovna sedačky patří mezi věci, které se zas tak moc neprodávají a tudíž bys měl mít šanci i na slušnou cenu)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cau ja jsem si montoval kozene el. sedacky do auta kde vubec nebyly a reknu ze to tam jde ale je stim drobet vic prace. Bylo to teda taky s Ang. verze a jedinej zadrhel byl ze jedna ze sedaccek chtela ridici jednotu ale jinak to funguje bez problemu zatim :). Musi se k tomu nataht komplet draty od pojistek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Vím, že jeden člen má takhle pořešeno sezení u 405 (zvedací sedačku spolujezdce) a opravdu tam namontoval sedačku z Anglické verze

406ky z Anglie tahá a na díly rozprodává tuším Davd odněkud z Ostravska (když budeš pátrat v historii, určitě jeho příspěvky objevíš) a mám pocit, že zrovna sedačky patří mezi věci, které se zas tak moc neprodávají a tudíž bys měl mít šanci i na slušnou cenu)

Dík za typ. Zkoušel jsem v hledání zadat Davd ale s negativním výsledkem. Je ještě členem P-C? Co se týká té výškově stavitelné sedačky, tak tu potřebuji pro ženu, aby nebyla tak zapadlá skrze svoji výšku. Co by člověk pro svoji manželku neudělal:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: OK406

Původně zaslal: Medvěd

Vím, že jeden člen má takhle pořešeno sezení u 405 (zvedací sedačku spolujezdce) a opravdu tam namontoval sedačku z Anglické verze

406ky z Anglie tahá a na díly rozprodává tuším Davd odněkud z Ostravska (když budeš pátrat v historii, určitě jeho příspěvky objevíš) a mám pocit, že zrovna sedačky patří mezi věci, které se zas tak moc neprodávají a tudíž bys měl mít šanci i na slušnou cenu)

Dík za typ. Zkoušel jsem v hledání zadat Davd ale s negativním výsledkem. Je ještě členem P-C? Co se týká té výškově stavitelné sedačky, tak tu potřebuji pro ženu, aby nebyla tak zapadlá skrze svoji výšku. Co by člověk pro svoji manželku neudělal:D:D

Na tipcarsu a na Sauto má plno inzerátů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ajdamek

Původně zaslal: OK406

Původně zaslal: Medvěd

Vím, že jeden člen má takhle pořešeno sezení u 405 (zvedací sedačku spolujezdce) a opravdu tam namontoval sedačku z Anglické verze

406ky z Anglie tahá a na díly rozprodává tuším Davd odněkud z Ostravska (když budeš pátrat v historii, určitě jeho příspěvky objevíš) a mám pocit, že zrovna sedačky patří mezi věci, které se zas tak moc neprodávají a tudíž bys měl mít šanci i na slušnou cenu)

Dík za typ. Zkoušel jsem v hledání zadat Davd ale s negativním výsledkem. Je ještě členem P-C? Co se týká té výškově stavitelné sedačky, tak tu potřebuji pro ženu, aby nebyla tak zapadlá skrze svoji výšku. Co by člověk pro svoji manželku neudělal:D:D

Na tipcarsu a na Sauto má plno inzerátů.

A tady je taky dovoz z Anglie na náhradní díly, je to v Pečkách okres Kolín
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě pro zajímavost:

prosezené sedačky se dají docela dobře doma opravovat - dole na rámu pevně vyvázat takovým tím plastovým popruhem a vypolstrovat tuhým molitanem. Já jsem to nedělal osobně, ale můj oblíbený servisák na firemních autech a výsledek je překvapivě dobrý. Taky se dá polstrovat opěradlo pod bedry.

(Zaplatit 1 - 2 hodiny práce je mi u auta s 200 t.km milejší, než kupovat pár sedaček...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...