Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zimní pneumatiky


julis

Recommended Posts

Ahoj, mam presne rovnake cisto nove (ale na 307) a tiez sa mi zo zaciatku zdali hlucne. Ale teraz uz je to rozhodne lepsie - bud som si zvykol, alebo sa trochu \"zajazdili\". Vibruje to vsak menej nez na letnych, asi som ich nemal dobre vyvazne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 11 měsíců později...
  • O 11 měsíců později...

Z JAKÉHO DŮVODU MÁŠ JINÉ ŠROUBY? TO NECHÁPU,MÁŠ SPECIÁLNÍ LITÁKY NĚJAK VZPOUKLÉ A TUDÍŽ PRODLOUŽENÉ ŠROUBY,JINAK TO NEDÁVÁ SMYSL.)JEŠTĚ MŮŽEŠ MÍT PODLOŽKY A PROTO DELŠÍ ŠROUBY,ALE BLBNEŠ TÍM TĚM NEVĚDOMÝM HLAVU A HNED SPUSTÍ SALVU OTÁZEK:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: bara

Z JAKÉHO DŮVODU MÁŠ JINÉ ŠROUBY? TO NECHÁPU,MÁŠ SPECIÁLNÍ LITÁKY NĚJAK VZPOUKLÉ A TUDÍŽ PRODLOUŽENÉ ŠROUBY,JINAK TO NEDÁVÁ SMYSL.)JEŠTĚ MŮŽEŠ MÍT PODLOŽKY A PROTO DELŠÍ ŠROUBY,ALE BLBNEŠ TÍM TĚM NEVĚDOMÝM HLAVU A HNED SPUSTÍ SALVU OTÁZEK:aut

Nemám ani podložky a ani speciální kola ale na plechy je jiný kůžel než na alu,a přeber jsi to jak chceš,a já nikoho neblbnu........:aut:aut:aut, a už jsi viděl jak jsou u 407mi uchyceny origo kola???? Na plocho,to bych chtěl vidět jak bys tím utáhl plechy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...