julis

Zimní pneumatiky

40 posts in this topic

Ahoj zdravím všechny 407čkáře mám takovej dotaz co máte na své 407 za zimní pneumatiky já mám 205/55 R16 BRIDGESTONE LM25 a moc nejsem spokojený :( docela hlučné ,rezonujou do kastle.

Ahoj, mam presne rovnake cisto nove (ale na 307) a tiez sa mi zo zaciatku zdali hlucne. Ale teraz uz je to rozhodne lepsie - bud som si zvykol, alebo sa trochu \"zajazdili\". Vibruje to vsak menej nez na letnych, asi som ich nemal dobre vyvazne.

Ahoj já je mám taky nové ,pneu i disky,ale jen co sem je obul bylo to znát , už jsem je byl 4x vyvažovat, sice je to lepší ale? Dokonce jsem je reklamoval.:myslim

GOOD YEAR Ultragrip 7, 205-60-16, zatím sedí jak přilepené, ale ještě nebyl sníh...

Přes internet se dají koupit do 3000,-

Tak já včera přezul na GOOD YEAR Ultragrip 7, 195-65-15 cena za přehození na plecháče, vyvážení, umytí AL letních 8150,- Kč. Uvidíme jak budou držet na sněhu.

Já mám na předku Micheliny a na zadek jsem ted koupil nové Nokiany,vše 205/55/16.......Ještě jsem na nich nejezdil tak nevím...

[upravil dne 13-10-08 Přema]

Původně zaslal: jirzik

Když přezouváte na plecháče,dáváte tam ty samý šrouby nebo nějaký jiný?

Na plechy mám jiné šruby než na Alu....

Z JAKÉHO DŮVODU MÁŠ JINÉ ŠROUBY? TO NECHÁPU,MÁŠ SPECIÁLNÍ LITÁKY NĚJAK VZPOUKLÉ A TUDÍŽ PRODLOUŽENÉ ŠROUBY,JINAK TO NEDÁVÁ SMYSL.)JEŠTĚ MŮŽEŠ MÍT PODLOŽKY A PROTO DELŠÍ ŠROUBY,ALE BLBNEŠ TÍM TĚM NEVĚDOMÝM HLAVU A HNED SPUSTÍ SALVU OTÁZEK:aut

to mě tak napadlo,páč mi dneska přišly plecháče s mišlejnama,dcera má Focuse a na plecháče má jiný šrouby,já na Mazdě používal stajný

Původně zaslal: bara

Z JAKÉHO DŮVODU MÁŠ JINÉ ŠROUBY? TO NECHÁPU,MÁŠ SPECIÁLNÍ LITÁKY NĚJAK VZPOUKLÉ A TUDÍŽ PRODLOUŽENÉ ŠROUBY,JINAK TO NEDÁVÁ SMYSL.)JEŠTĚ MŮŽEŠ MÍT PODLOŽKY A PROTO DELŠÍ ŠROUBY,ALE BLBNEŠ TÍM TĚM NEVĚDOMÝM HLAVU A HNED SPUSTÍ SALVU OTÁZEK:aut

Nemám ani podložky a ani speciální kola ale na plechy je jiný kůžel než na alu,a přeber jsi to jak chceš,a já nikoho neblbnu........:aut:aut:aut, a už jsi viděl jak jsou u 407mi uchyceny origo kola???? Na plocho,to bych chtěl vidět jak bys tím utáhl plechy

JE JEŠTĚ JEDNA MOŽNOST KTEROU SEM OPOMĚKL A TO LAPKOVÉ KRÁSNÝCJH LITÁKŮ A NA TY JSOU TZV.SPEŠL ŠROUBY NA JAKOŽE ,,JEDINNÝ\" KLÍČ PROTI KRÁDEŽI ALE V DNEŠNÍ DOBĚ......

JÁ TĚ NECHCI NIJAK NAPADADAT,TO JSI ŠPATNĚ POCHOPIL ,ALE VÍŠ JAK TO TADY JE,HNED SE SNESE SNŮŠKA OTÁZEK

Ok. At jsi každý utahuje kola čím chce,já mám šrouby na plechy a šrouby na Alu , vždycky jsem to tak měl a nemíním to měnit,to byla jen moje odpověd na otázku.......:papa:papa:papa

To je přesně ten rozdíl........

Na litáky jsou ty ostře kuželové a na plechy ty dokulata.....

[upravil dne 13-10-08 Přema]

post-0-14109602542642_thumb.jpg

Původně zaslal: jirzik

dík,seš jsednička

Ale....... nač ty slova......:D:D:D:D

ale peugeot píše,že stoupání kužele je 27,tak navím,jdu ještě hledat,jo a nelíbí se mi,když tu rejpá nějakej anonymní trouba :super