Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Pažout na cestě do Afriky


*jose_106*

Recommended Posts

Původně zaslal: chechet

skoncili v recku, piskot se pry pokazil v makedonii :)

co natankovali???? ;)

sakra, jak mohli dojet až do řecka... kontroly na hranicích nula?, interpol nic... no pravda, je to východním směrem. To s nima pežík vydržel celkem dlouho, uvidíme, jestli pánům následně vydrží sedací svalstvo...

(I když :xvul před týdnem mě na srazu střední dojal můj bývalý tříďas komentářem, že bez písemného souhlasu 18 a víceletého studenta dnes už nesmí rodiče informovat ani o studijním výsledcích dotčeného, jejich syna či dcery...ale to je už na jiný Pokec...) Teď bych je nechal pěkně na brigádě vydělávat na servis a opravu pežotka...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: *jose_106*

(I když :xvul před týdnem mě na srazu střední dojal můj bývalý tříďas komentářem, že bez písemného souhlasu 18 a víceletého studenta dnes už nesmí rodiče informovat ani o studijním výsledcích dotčeného, jejich syna či dcery...ale to je už na jiný Pokec...) Teď bych je nechal pěkně na brigádě vydělávat na servis a opravu pežotka...

No to je podle me naprosto v poradku. V 18 je clovek plnoletej a ma za sebe nest plnou odpovednost ve vsech smerech. Je jasne, ze pokud ho zivi rodice, tak chteji mit nad jeho vysledky prehled, ale to je o domluve mezi rodici a synem a ucitel by do toho nemel zasahovat.

Ale je fuckt, ze je to skoro nabeh na flame a to rozhodne nechci vyvolavat ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: *jose_106*

Původně zaslal: Marlin

stejne by me zajimalo, co se na tom rozbilo :myslim

Makedonské silnice??? ;)

Makedonské silnice jsou v pohodě, jel jsem tam tudy v září. Skoro bych si troufl tvrdit, že jsou v lepším stavu než polovina silnic u nás. A o dálnici ani nemluvě ta je nová...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: *jose_106*

co natankovali???? ;)

sakra, jak mohli dojet až do řecka... kontroly na hranicích nula?, interpol nic... no pravda, je to východním směrem. To s nima pežík vydržel celkem dlouho, uvidíme, jestli pánům následně vydrží sedací svalstvo...

Co bys chtěl? Pokud máš pas OK, tak není na hranicích žádný problém. Krom toho první pořádnou hraniční kontrolu potkali až na hranicích Maďarska a Srbska.

Co se týká Interpolu, kdo ví kdy (a zda vůbec) ho naši kontaktovali, když útěk zjistili až ráno a mysleli si, že je ještě zastihnou na našem území. Když vyjeli v jednu, tak tou dobou byli už v Maďarsku.

Jinak co se týká té poruchy, tak bych to viděl tak, že mládenci zapomněli natankovat v Srbsku a v Makedonii jim došlo palivo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsou cestovatelé. Bez ŘP a kam se až dostali. Ale co se jim vlastně doma stane. Rodiče zaplatí veškeré výlohy a stáhnou obvinění a kluci jsou vysmátí:D:D:D:myslim:myslim:(:(:(

To by mě taky zajímalo, co se jim stalo s autem. Spíš to bude chyba těch hejsků než technická závada.:myslim:myslim:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...