Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Servisni interval


pepee

Recommended Posts

Původně zaslal: pepee

nevite nekdo prosim, jaky je servisni interval pro P206 r.v. 2004 (tj. po faceliftu)? mam manual pro starsi verzi, kde je 20.000km, ale pritom v servisu citroen mi dali 30.000!

...:myslim

//v robotke mame skodofky, ople a citrony a tie maju tiez 30... - aj ked niektorym by neuskodilo aj po 20

ja mam 206 2.0HDi 01\", kupil som to nejakom keke.... a kontrolu + udrzbu robim priebezne, olej kazdych 15tis km.

bzdy podla potreby atd....

:D

-ale pokial mas 04\" tak sa ta to asi netyka :mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marlin

rok 2004 1.4 HDi a servisni interval je 20 000

s malym mam 15 000

a tata na SuperBovi 50 000

tak si to preberte

1,4 hdi rok 2004 mám servis. int. 30 tis. km , ale je fakt že nevím měsíc výroby. Jinak jsem měnil poprvé olej v 15 000km a budu v tom pokračovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marlin

to je nejaky divny :myslim

co mame v praci 1.4 HDi importy z France (2005,2006) tak co koukam do servisek tak je interval porad 20 000

Mě bylo řečeno při koupi nového vozidla, že servisní knížka je starší a že jsou servisní int. prodlouženy. V servisní knížce to mám přepsaný a i v pal. počítači. Stačí zajet nebo zavolat do peugeotu a je jasno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych to taky neřešil. Sice rozdíl 10000km je dost, ale v čem může být dnešní HDi odlišný:myslim Já mám psáno 20000 a jezdím tak okolo 18000. Čím je taky motor starší (najeto cca 85000km) asi mu to neuškodí. A výměna filtr a olej to není zase nic co by mě porazilo (cca 3000Kč) ale mění ještě pylový filtr.:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: bigoš

Já bych to taky neřešil. Sice rozdíl 10000km je dost, ale v čem může být dnešní HDi odlišný:myslim Já mám psáno 20000 a jezdím tak okolo 18000. Čím je taky motor starší (najeto cca 85000km) asi mu to neuškodí. A výměna filtr a olej to není zase nic co by mě porazilo (cca 3000Kč) ale mění ještě pylový filtr.:aut

Ale chlape, nemáš trochu jinej motor. A ještě něco, sám jsem napsal, že měním olej po 15000.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

20tkm mám 12/2004 ... 1.4HDi

jinak vzduchový filtr je předepsaný v 60tkm .... což nevím jestli je moudré ale když to tak peugeot chce ... :D já ho vyměnil za nový originál ve 47tkm když jsem zjistil že se nemění zároveň s olejem .. tj při A-čkové kontrole co 20tkm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...