Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

P206 1.4HDi, lupání v řízení


ajsik

Recommended Posts

za měsic mi končí záruka a marně reklamuji problém s řízením. ... při parkování otáčení, couvání ... prostě pomalá jízda a hodně rejdování s volantem v něm lupe, je to slyšitelné a jde to i cítit ... dělá to i na místě když otáčím volantem a více to jde slyšet když je vypnutý motor a nejde servo ... neudělá to vždy ale při běžném provozu to slyším/cítím často. Občas když se otáčím na chatě (málo místa, couvání do kopce) to lupne fakt hodně...

další projev je :

občas to škubne opravdu hodně, zvlášt při couvání s velkým rejdem - jakokdyby se kousla poloosa nebo kloub. když jezdím pomalu na místě skoro v plném rejdu (ne úplně) dokola proti směru otáčení ručiček (doleva) tak cítím jako kdyby se se mnou volant co chvíli přetahoval a občas se smýkne vnější kolo. taky jde cítit při jízdě rovně od 30kmh do zhruba 80kmh lehké házení ve volantu když s ním mírně (tzn. téměrř nezměním směr jízdy) pohnu zleva/doprava

mám podezření že to první je vůle v převodce řízení a to druhé načlý homokyneťák ... sdílíte stejný názor a nebo zksute napsat svou teorii ... problém je že prý je vůle normální a házení můžou dělat kola ... (jsou vyvážené a vibrace od kolo poznám na sto honů)

jinak při jízdě pře nerovnosti netříská nic... auto má najeto 53tkm, měnila se pouze levá kost stabilizátoru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak před chvíli jsem se otáčel u domu na křižovatce tvaru takže jsem ji přejel dal zpátečku a začal couvat s výtačením volantu tak abych zacouval do té odbočky ... a během couvání rána jak prase ( jako kdybych přejel třeba šutr nebo malou dlažební kostku... couval jsem doprava, a udělalo to pravé tj. vniřní kolo) a celé auto poskočilo myslím že kdybych zacouval rychleji tak se tam něco snad i urve .... čekám kdy se tam něco urve úplně... :grr nejhorší je že to nědělá vždy ale přesně na tomto místě to už udělalo podruhé ...

může homokyneťák přeskakovat a zasekávat ?

[upravil dne 28/11/06 ajsik]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...