Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

PIONEER DEH-P55BT


Guest Ludweek

Recommended Posts

Autoradio mam z Pražské prodejny www.autoradio-prodejce.cz podle mne mají i odpovídající servis dostal jsem i návod k použití v češtině elektronickou verzi v pdf. Na jiným foru jsem našel odkaz k N 6230 prý ten seznam uloží po jednotlivých číslech protože MT neumí poslat celý seznam jako dávku, to mi ale téměř nic neřeklo.

DO k tomuto autorádiu je taky od Pioneera CD-SR110 na volant taky od stejného prodejce za cca 850,- a mělo by být bez drátu na IR principu. (zadal jsem dotaz do el.pošty až budu vědět víc tak povím všem)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Ludweek

ty mas navod v pdf? a byl bys tak hodnej a poslal mi ho mejlem? moc prosim :D

no jak to tam dostat po cislech to teda netusim..a dalkovy ovladani nechci...ale za odkaz diky..mrknu se tam...ja dostal nabidku ty redukce za 1490CZK :D rozjedem patraci akci a ono to nakonec pude :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cau taky jsem si neska koupil DEH-P55BT, mam 406.

Ale nastal silenej problem a to ten, ze je asi nutny po vyndani toho orig radia 4030 koupit jeste nejakej special ramecek, pze jinak klasicky radio tam nedrzi a je kolem nej videt do pristrojovky.

JE TEDA NUTNE SHANET NEJAKY RAMECEK ? asi se to tu uz resila ale pomoci hledani jsem nic nenasel..

Diky Tom

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Ludweek

2 SAIrus: zkus to v sekci modely\\406 tam ti mistni urcite poradi..je dost mozny ze budes ramecek potrebovat...ja nejakej mam ale nejsem si jistej na kterej model vlastne je takze bys to musel ozkouset :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak uz jsem to nabastlil :D Uz mi shazi jen Ten okrasnej ramecek okolo a ten mam objednanej ze stualarm.cz

Jinak radijko je fakt mooooc dobry.

Muzu ho jen doporucit skoro me az prekvapila dobra funkcnost bluetooth a kvalita zvuku pri telefonovani. Ted uz me jen zbyva koupit adapter na iPod a redukci na packu pod volantem.. :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja si s tim hral jenom chvilku a bez navodu, ale sam se mi tam nenatahl a psalo mi to no data, kdyz jsem to chtel vyhrabat pres radio ten seznam... ted to jeste s telefonem nepropojuju, protoze nemam jeste natazenej mikrofon. Ale pak to prostuduju i s navodem. btw. mam SE k800i. pritulkyne ma samsunga tak to s nim taky zkusim a uvidime...

Tady se to jeste nikomu nepovedlo, jo ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Ludweek

tak jsem znovu prostudoval co se dalo..teoreticky by se seznam mel dat nahrat do radia tak ze v kontaktech se zvoli moznosti>upresnit>odeslat vsechny kontakty>pomoci bluetooth a nebo postupovat po jednotlivych kontaktech a u kazdyho zvolit odeslat>pomoci bluetooth a zvolit pioneer BT unit. postup je napsany podle founu SonyEricsson ale predpokladam ze to bude podobne i u ostatnich. neni to odskouseny ale pouze teorie. ja bohuzel resim jiny problem...prestal se mi prenaset zvuk do HF..v telefonu je to nastaveny ale proste neumime :( jeste me napadla dalsi vec a to ta ze pripojim PDA pres radio na repro (v PDA je moznost pripojeni sluchatek Bluetooth)...pri navigaci nebo pousteni filmu se to muze hodit jenom si nejsem jistej jestli je mozny pripojit vic nez jedno zarizeni soucastne :P vyzkousime uvidime :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to s tim odposlechem PDA atd. by slo pokud obe zarizeni budou podporovoat bluetooth audio. (Neni to to same jako BT HF). Jestli to umi to nase radijko to fakt nevim, ale myslim ze ne... I kdyz zase skutecnost ze pri prepinani SRC (Source ) je jako jeden zdroj mimo tuneru, cd i Telephone, tak by to teoreticky i jit mohlo :F

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...