placaak

Výměna převodového oleje

11 posts in this topic

Ahojec, nedávno jsem si koupil Pažoutka 106 a chtěl bych si u něj doma vyměnit převodový olej, nemohl by mi někdo poradit, kde najdu vypouštěcí šroub a kudy olej dolít? nikde jsem nesehnal manuál a pokud by někdo byl tak hodný a na mejlík mirecek.k@centrum.cz mi nějaký manuál nebo jen část týkající se oleje poslal bylo by to fajn. moc díky :)

[upravil dne 28/11/06 placaak]

taky potrebuju vymenit olej v prevodovce.... vypousteci sroub by mel byt nekde dole.... to nevim jiste, ale plnici sroub je na leve strane prevodovky, v jeji horni casti.... jako od leveho kola.

Původně zaslal: placaak

Ahojec, nedávno jsem si koupil Pažoutka 106 a chtěl bych si u něj doma vyměnit převodový olej, nemohl by mi někdo poradit, kde najdu vypouštěcí šroub a kudy olej dolít? nikde jsem nesehnal manuál a pokud by někdo byl tak hodný a na mejlík mirecek.k@centrum.cz mi nějaký manuál nebo jen část týkající se oleje poslal bylo by to fajn. moc díky :)

[upravil dne 28/11/06 placaak]

ted vidím, že máš diesel, ale mělo by to být stejné...

čau mám v plánu si vyměnit převodový olej.Můžete mi poradit značku atd. který je dobrý podle vašich zkušeností.Od koupi auta jsem to ještě navyměňoval dík. typ 106 , 1,0, výroba červen 1996.:(

jose_106 Nemohl bych taky poprosit nějakej ten návod nebo co si jim to poslal?? pořídil sem novou 106 a chtěl bych jí dopřát komplet nový náplně včetně oleje v převodovce :) mám 1,0 33kw předem moooc děkuju. muj mail: stareklada@seznam.cz

ahoj.kudy se u 106 vypouští olej a dolívá ? Já sem slyšel že se dolívá kontrolnim šroubem a vypouští se tim že se musí vytáhnout poloosa