Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

3 Brzdove


vix

Recommended Posts

Diky :)

Ja jsem premyslel, a vysly mi tyto 3 varianty : (drat taham z praveho brzdoveho - bliz k pangejtu :-)

1) Vnitrekm az po stred hornich veri

+ nikde se nic neprotahuje

- je tam velke oko, ktere se muze skripnout mezi dvere a gumu - vznikne smycka, ktera nemusi tesnit

2) Vnitrekm v karoserii pod tapecirunkem

+ je to ciste

- pracnost - tipuju tak 6-10 hodin, mozna 2 dny

3) Prostouchnou to nekudy pod tesnenim ven

+ zadne ztraty

- nevim, jak na tesneni :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no a hracicka jako ja by si to mohl udelat tak, ze to prida ke svazku co vede do tech zadnich vrat a pak to jenom provrtat nekde uprostred tech dveri a dratky vytahnout primo do svetla....

BTW: do 3.br.sv. je s oramovani, kterym se to lepi na sklo nebo je to jen takova t a lista.....

Jestli lista, tak je celkem sranda v noci.... se to pekne odrazi a vidis dozadu velky h... prd :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen takovej postrech!!! na technicky vás s tám můžou vyhodit. Pokud totiž to světlo házi odraz na sklo. Musi byt pridelana tak ze je vlastne primo kel sklu jako to ma napr: Felicie. Vyhazujou za to docela radi:D:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono je v takove vanicce. A ta je naklapeci. Jenze, trochu tam zustava mezera ..cca 3 mm - bud to zamaznu izolackou ci starou gumou ze steracu, nebo nevim. Jinak, ma to atest SD 8, nebo tak nejak. Ale, to se muze napsat i na raketmet, ze ? :D

Jasne, ja take nechci mit z auta v noci diskosku :) Ono jenom vybrat nejake svetlo, aby s nim nebylo moc prace a na technicke se libilo (a me \"dyzajnove\" taky, byl docela problem) - sakra, to nikdo nedokaze udelat normalni 3. brzdove ?

P.S: Nabizeli mi takovy Hi-tech vyrobek na pacicce ;) Ja ho nevzal, jednak kvuli odleskum a druhak kvuli tomu, ze jsem levej a nekam vrtat sroubky ....

At zije izolacka :D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Deeper : Striska je hezka, ovsem draha !! 3. Brzdovku bych tam normalne nedaval, ale situace na nasich silnicich, tzv. \"tepli bratri\", me k tomu nuti :(

Takze ty 2 tisicovky, co bych dal za strisku (3.Brzdove jsem koupil za 300,- .. neptej se radsi kde;)), narvu do oprav a stravy. Nebo si hodim predni okna do elektriky. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...