Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Předvánoční Džbán 16.12 STROMEČEK, CUKROVÍ, DÁRKY


Neon

Recommended Posts

Původně zaslal: Trundik

tak jakpak se na džbáně asi mají???

meli jsme se fajn, jidlo bylo, piti bylo, spolecnost mila, darek od predsedy potesil taky :)

diky vsem zucastnenym!

no a pak nas vyhodili, a cast se presunula pokracovat kamsi do centra....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže jsem se konečně dostal k tomu, abych všem dnešním účastníkům poděkoval za vytvoření bezvadné předvánoční atmosféry:potlesk:potlesk:potlesk:potlesk:potlesk:potlesk:potlesk:potlesk:potlesk

Jinak vánoční dárečky řádným členům sice předával předseda Peugeot - clubu (Medvěd), nicméně to, že na konec vůbec nějaké dárky od vedení byly je zásluhou především Řebíka a Radka V., kteří vše v podstatě v hodině dvanácté po náhlém ukončení spolupráce s firmou ALIVE dokázali zajistit.

Zbytku řádných členů budou dárky rozeslány poštou mezi Vánocemi a Silvestrem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skleróza předsedy Peugeot-clubu včera zapracovala a tak došlo k tomu, že jsem na Džbánku zapomněl sklo, které donesl Driver pro Oddieho a Marcel mi velice kladl na srdce, ať ho tedy Oddiemu odvezu. Když jsem tam dnes pro sklo frčel, bylo mi řečeno, že tam žádné skolo na 100% nezústalo, jen mi dali dárek, který tam ponechal stejnou nemocí postižený Neon

MůJ DOTAZ TEDY ZNÍ:

EXISTUJE NĚKDO Z VČEREJŠÍCH DLOUHOVYŽIVŠÍCH AKTÉRů, KTERÝ MÁ NYNÍ U SEBE ONO POZAPOMENUTÉ SKLO?

(Jinak ho tedy Driverovi budu muiset zaplatit, nebo Oddiemu sehnat jiné - i když zatím ani nevím jaké)

[upravil dne 17/12/2006 Medvěd]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...