Sign in to follow this  
Followers 0
Supersonic

Centrál - dálkové ovládání - vyřešeno

5 posts in this topic

Zdravím Vás všechny,

mám problém s dalkovým ovládáním na 405ce! Je tam alarm + centrál + imob. od zn. Silicon a všechno funguje až na dálkové ovládání. To sice odemkne, ale už se mu nechce zamykat! Nevítě někdo, čím by to mohlo být?? Projel jsem tu fóra a zkoušel tipy z nich, ale nic nezabralo:( Díky za Vaše rady.

[upravil dne 20.12.06 Supersonic]

centrál funguje jednoduše.. Když se podíváš do dveří, tak k ovládání centrálu vedou tři dráty - dva ovládací a zem.. Když jeden ovládací uzemníš, tak zamkne. Když uzemníš druhý tak odemkne.. Takže pokud ti klíčkem centrál zamyká, tak je chyba někde mezi elektronickou jednotkou toho Siliconu a origo centálu v autě.. To zjistíš jednoduše, ne? Najdi ten Silicon a sleduj jestli při pokynu k zamknutí uzemní nebo ne..

mno a neni tam nejaka pojistka? ja kdyz treba otocim klickem do prvni polohy, tak uz auto alarmem nezamknu... treba to mas spatne zapojene? :myslim

Ne, ne, kompletně vedení je zkontrolované a pojistka byla jedna z prvních věcí, co jsem kontroloval a pořád nic:( Asi nezbyde nic jiného, než to odvést někam na autoelektriku, protože fakt nevím, co s tím:myslim