Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jak spravit netěsný výfuk???


Piwec

Recommended Posts

Původně zaslal: Piwec

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: Piwec

Ahoj všichni,

mohli byste mi poradit jak si můžu sám utěsnit výfuk??? Jestli to teda jde...nebo se musí koupit nový??? díky:nevim

Jak netěsný, ve spoji?? Nebo je prorezlej??

Je nětěsný ve spoji...

Prodává se na to taková těsnící pasta, někde se to tu už řešilo, zkus to vyhledat, nebo se poptej v prodejnách výfuků
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: f3Rd@

necchat zavarit. za 300,- se to vyplati, sice to nebude rozebiratelne, ale to myslim neni zadna vada...

Jo myslím, že by jsi si hodně nadával kdyby jsi potom musel jednu z těch částí měnit. Já jsem to měl tímhle způsobem svařený na starý 306 a tomu kdo to dělal muselo zvonit v uších jak jsem nadával, když jsem potřeboval vyměnit zadní tlumič. :bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: .mycTD

tusim, ze se da koupit jen to zakonceni pod tou sponou, jestli je vyrezle

Ty koncovky na spoje jednotlivých částí výfuku se dají koupit. Já jsem je měl vyrezlý, tak jsem je odřízl a CO přivařil a je to pohodě a není potřeba kupovat celý díl výfuku.:super

[upravil dne 28/11/06 OK406]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mají ve Spei. Stojí to myslím kilo ta přiruba. Já ji měl taky uhnilou a navařili novou. Nemá smysl se s tím drbat doma. Já vyklepával přírubu z plechu, těsnil to tím lepidlem od Bosalu a stejně to stálo za prd. Zajel jsem do Spei výfuky a koupil jeden díl novej a tu přírubu. Práce za výměnu byla 3 kila i s tím těsněním a přírubou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...