Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

hlavice radici paky


chechet

Recommended Posts

Bohužel, hrozí, dost často vidím pažouta s vytrženým nebo poškozeným zámkem. Dveře s klidem vezmou šroubovákem, po jednom takovém zásahu jsem otvory pro zámky ve dveřích zavařil a nechal to jen na D.O... Ale zůstávaj zámky kufru, a to je u starších pažoutů dost velká slabina :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

impact: klidně tě vyvedu z omylu. Když jsem měl 405ku, měl jsem dvakrát vylomený zámek u kufru a jednoho rána jsem měl dost nešetrným způsobem vyrvaný zámek u řidiče. Když jsem chtěl nastartovat, nemohl jsem dostat klíček do zapalování. V něm byl ulomený klíček z hliníkové slitiny(asi) a byl shodně vybroušen podle klíčku od dveří. Štěstí bylo to, že jsem měl jinou spínací skříňku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

.......to pak motor ztraci otacky a ruku mam na kolinku spolujezdkyne :P;)

V tu chvili je treba presunout tvou pravou nohu od pedalu plynu na pedal brzda a volantem zatocit tak, aby se vozidlo razem ocitlo mimo nebezpecnou zonu nasich silnic. Pak uz snad vis co mas delat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no jenze u saxa, je na tycce narazeny takovy umelohnotny cudl,a pak az na nem navlecena guma ktera je na komplet od radicky az dolu z jednoho kusu ... proste to nejde sundat stejne musis rezat, pac ti zustane v ruce ta guma, a pak musis urezat ten cudl, ktery je zalepeny ... chemoprenem ... (nebo co maji v francii)

nejsem blazen ale opravdu nevim jak top jinak udelat ...:o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...