Sign in to follow this  
Followers 0
Medvěd

24. pražský Džbán

39 posts in this topic

Dovoluji si Vás opět pozvat na pražský minisraz, konaný dne 7.12.2006 od 18. hodin na známém místě (www.dzban.cz). Program neřeším, stejně je každýmu jasný co se bude dít.

Mikifo: tohle je pravidelny sraz konajici se kazdy prvni ctvrtek a je v restauraci Sarka, ta dalsi data se tykala vanocniho srazu, ktery bude sobotni a asi delsi a asi s vetsi ucasti a hlavne o kousek vedle.

Původně zaslal: aka

Mikifo: tohle je pravidelny sraz konajici se kazdy prvni ctvrtek a je v restauraci Sarka, ta dalsi data se tykala vanocniho srazu, ktery bude sobotni a asi delsi a asi s vetsi ucasti a hlavne o kousek vedle.

Vendulka myslí samozřejmě každý první čtvrtek v měsíci :D.

Tak vzhledem k tomu, že klokan jde 6.12. do servisu, tak asi nedorazím :myslim :myslim

Jedině snad s bráchou......

Původně zaslal: Bohouš

Tak vzhledem k tomu, že klokan jde 6.12. do servisu, tak asi nedorazím :myslim :myslim

Jedině snad s bráchou......

Co? Cesta na moravu mu neudělala dobře? Každopádně kdyby nejel bratr, nebo se mu nechtělo, nebo něco v tom smyslu, tak Ti oplatim to, jak jsi tam posledně vezl ty mě, ale nesmíš si brát prášky a na to potom pít ... :D

:( :(

Tak zrovna 7. sloužim vlasti, tudíž nedorazim, ač jsem se na vás chystal, bando (předvánoční termín mi taktéž nevyhovuje :( )

:xvul A nechcete udělat malou změnu a uspořádat Kbelskej Džbán? :D Kdyby se to povedlo, před betonárkou je plácek a letiště taky neni nejmenší... :D :D + by se to dalo spojit s malou večerní exkurzí :D

[upravil dne 28/11/2006 Dundee]

A to se ani nebude hlasovat? A já se tak těšil.....

Dundee: jo to bych bral, to bych měl kousek, o moc blíž než na džbán :D

Neon - cestu zvládl na výbornou, ale v Praze jsem pak vzal nějakej votevřenej kanál či co a nějak z něho vytekla veškerá hydraulika, takže už zase zadek skáče........jako klokan :mrk:mrk;) Jinak díky za nabídku - případně se ozvu.

Dundee - pokud mě pustíš do autoparku, tak beru - že bych se projel v mé bývalé T-815 8x8 :roll:roll

Myslim Bohouši, že by ti jí kluci nepůjčili ani za flašku (a že za flašku se toho dá zařídit dost :D )

Původně zaslal: Marlin

tak to jsu v praci

a co to znamena? :)

[upravil dne 4.12.06 Vvitty]

hlasim prijezd, idealne modra 26 se lvem ve znaku, dalsi info zjistim od ridice:D:D:D

aka: ehm pojedes s ni slalom? ja jen jestli ma john brat kuzely :)

Původně zaslal: Vvitty

aka: ehm pojedes s ni slalom? ja jen jestli ma john brat kuzely :)

neboj ja se ridice zeptam, ale radej az budu vystupovat, jeste by me vyloucil z prepravy...:bojim:bojim

Původně zaslal: Vvitty

Původně zaslal: Marlin

tak to jsu v praci

a co to znamena? :)

[upravil dne 4.12.06 Vvitty]

to znamena, ue tam budu do somy, a pak pojedu protoze musim byt druhy den rano na osmou znova v praci... a to znamena, ze dojizdim 100km tam a zpatky, tak nevim jak bych to zvladnul. A navic budu urco unaven, jak jsu kazdy den

Sign in to follow this  
Followers 0

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.