Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Parametry repra v coupe s JBL


@re

Recommended Posts

  • O 2 měsíce později...
  • O 2 týdny později...

Taky mi odesly zadni a predni jsou na ceste, vyskovy se drzi. Zkousel jste nekdo konzultaci \"odbornika\"? Podle parametru bych zadni vybral tyhle, ale original JBL ma dost maly prumer magnetu a pokud budou mit tyhle vetsi, tak by se muselo rezat do kovu coz se mi nechce. Osobne si myslim ze original byly dost basovy, takze bych rozhodne nebral nic s dolni hranici vyskovyho rozsahu nad 35Hz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mi byly doporučeny tyto

http://www.prodej-autohifi.cz/reproduktory/6x9/focal-polyglass-690-cv1.php

jsou dražší ale prej jedny z nejlepších. S tou hloubkou to může být problém, původní nejsou moc hluboké :(

nevíte náhodou jaký rozměr repra je vzadu u zadnich sedadel ve \"dveřích\" - ty malé kulaté... jeden mi odešel.. a ještě dotaz... myslíte že je lepší vyměnit všech 8 reproduktorů když už se to mění za kvalitní Focaly? Nevím totiž jak bych měl demontovat ty přední výškové... :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: @re

Mi byly doporučeny tyto

http://www.prodej-autohifi.cz/reproduktory/6x9/focal-polyglass-690-cv1.php

jsou dražší ale prej jedny z nejlepších. S tou hloubkou to může být problém, původní nejsou moc hluboké :(

nevíte náhodou jaký rozměr repra je vzadu u zadnich sedadel ve \"dveřích\" - ty malé kulaté... jeden mi odešel.. a ještě dotaz... myslíte že je lepší vyměnit všech 8 reproduktorů když už se to mění za kvalitní Focaly? Nevím totiž jak bych měl demontovat ty přední výškové... :(

nevím kdo ti to poradil ale ta montážní hloubka je taka velká že tam dáš jaký koli jíny repro a ani bych se nebál mdf kroužků a můžeš tam dát nějaký 16ky a splní ti to co budeš potřebovat a ještě tě to vyjde za mín peněz. co to tam je za zesík?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pak jo volil bych nějaké ty ovály ale ty focaly mi příjdou přehnané. nevím jak na tom jsou ty repra JBL ve předu nebo kde ještě je všude máš ale ty focaly mi příjdou fakt pecky a nemá smysl dělat v tý audiosestavě nějaký veliký kvalitativní skoky.....ale jestli ti to radil Milan od ryvesáků tak pak je to asi dobrý

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: dry

Vepredu jsem zmeril prumer 155mm na ose sroubu, kterych je tam rovnomerne 6. Vzadu jde o klasicke 6x9\" pricemz by nemely byt moc hluboke a magnet by mel mit maximalne 7-10cm v prumeru.

díky za info... :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: dry

Původně zaslal: @re

wow, ja jsem tady dal odkaz na ten katalog a mně nenapadlo se tam kuknout :D ja jsem ťula... Díky :papa:papa

No to je sice fajn, ale nevim jak z toho poznam rozmery a parametry.

ja myslel že tam budou napsané, ale nejsou ani když zadám katalog.čislo do vyhledavace dilu peugeot :( skoda

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: @re

Původně zaslal: dry

Původně zaslal: @re

wow, ja jsem tady dal odkaz na ten katalog a mně nenapadlo se tam kuknout :D ja jsem ťula... Díky :papa:papa

No to je sice fajn, ale nevim jak z toho poznam rozmery a parametry.

ja myslel že tam budou napsané, ale nejsou ani když zadám katalog.čislo do vyhledavace dilu peugeot :( skoda

Zitra mam v planu soucasny vyndat a promerit, tak udelam nakres a dam k dispozici.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...