Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zadni naprava


Alesssek

Recommended Posts

Zdravim Vas, v servise mi reki, ze mam v haji zadni napravu. Ze pry jsou vybite jehlove loziska a je treba vymenit cepy. muzete mi prosim rict, kolik odhadujete cca cenu a jestli je trba menit celou soustavu okoli loziska, nebo jen lozisko? v jednech materialech jsem se docetl, ze pry celou soustavu, ale nejsem si tim jisty, protoze jinde jsem cetl, ze jen lozisko. mam peugeota 405 gri, r.v. 1990, predem diky za odpoved.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Informací tady najdeš dost, dej si vlevo nahoře hledání, pokud to auto nemá výraznou hodnotu, nemá to cenu, repase bude stát cca 10tKč, což je obecně hodnota tvého vozu. Vzhledem ke stáří budeš dělat ložiska i čepy, po kterých běhají, něco okolo brzd, prostě 405 starý model je na dojetí.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Rebik

Informací tady najdeš dost, dej si vlevo nahoře hledání, pokud to auto nemá výraznou hodnotu, nemá to cenu, repase bude stát cca 10tKč, což je obecně hodnota tvého vozu. Vzhledem ke stáří budeš dělat ložiska i čepy, po kterých běhají, něco okolo brzd, prostě 405 starý model je na dojetí.....

takze oprava bude stat 10000? jsem student a pro me je priznivejsi to chat opravit nez koupit nove, nebo neco jineho... takze pokud muzes, zkus poradit. diky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Rebik

Je to na servis, odkud jsi? Je to opravdu tak tragické, bouchá to, vozíš v tom cement?

nedela to nic, ale byl jsem v servise a tam mi rekli, ze mam zadni napravu v prd..., takze jsem se dotipil, ze to budu muset nechatopravit. jsem z opavy. rekli mi, ze jde o loziska a cepy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli to nezatěžuješ a nedře to o podběhy či to nestojí křivě, tak bych se na to vybod, to nemá u studentského popojíždědla smysl. Repase je vhodná, ale musí to odjezdit, kolo ti neupadne a horší to taky zásadně nebude. Nebo máš s tím autem nějaké plány?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Rebik

Jestli to nezatěžuješ a nedře to o podběhy či to nestojí křivě, tak bych se na to vybod, to nemá u studentského popojíždědla smysl. Repase je vhodná, ale musí to odjezdit, kolo ti neupadne a horší to taky zásadně nebude. Nebo máš s tím autem nějaké plány?

no musi mi to vydrzet dalsi 4roky...a v servu me upozornovaly na to, ze to bude plavat... tak mam stra, at to v zime neustreluje a udzim to na ceste... jelikoz se mnou jezd dalsi lidi do skoly...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Alesssek

Původně zaslal: Rebik

Jestli to nezatěžuješ a nedře to o podběhy či to nestojí křivě, tak bych se na to vybod, to nemá u studentského popojíždědla smysl. Repase je vhodná, ale musí to odjezdit, kolo ti neupadne a horší to taky zásadně nebude. Nebo máš s tím autem nějaké plány?

no musi mi to vydrzet dalsi 4roky...a v servu me upozornovaly na to, ze to bude plavat... tak mam stra, at to v zime neustreluje a udzim to na ceste... jelikoz se mnou jezd dalsi lidi do skoly...

:xvul

otec mel na 405tce zadek naprosto v prdeli, kola do A, na heveru jedno kolo melo vule jak prase smerem dopredu a dozadu, proste vybite. Na suchu v pohode, ale na snehu se s tim jezdilo fakt spatne, clovek furt vyrovnaval to plavani volantem. Nedalo se s tim jet vubec rychle. Tohle ti jenom rikam, ale ta naprava byla proste na srot, ze by se to opravit nedalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: rimmer

Původně zaslal: Alesssek

Původně zaslal: Rebik

Jestli to nezatěžuješ a nedře to o podběhy či to nestojí křivě, tak bych se na to vybod, to nemá u studentského popojíždědla smysl. Repase je vhodná, ale musí to odjezdit, kolo ti neupadne a horší to taky zásadně nebude. Nebo máš s tím autem nějaké plány?

no musi mi to vydrzet dalsi 4roky...a v servu me upozornovaly na to, ze to bude plavat... tak mam stra, at to v zime neustreluje a udzim to na ceste... jelikoz se mnou jezd dalsi lidi do skoly...

:xvul

otec mel na 405tce zadek naprosto v prdeli, kola do A, na heveru jedno kolo melo vule jak prase smerem dopredu a dozadu, proste vybite. Na suchu v pohode, ale na snehu se s tim jezdilo fakt spatne, clovek furt vyrovnaval to plavani volantem. Nedalo se s tim jet vubec rychle. Tohle ti jenom rikam, ale ta naprava byla proste na srot, ze by se to opravit nedalo.

tak ja mam kola rovne a jen nastesti vymletety loziska, ale stejne to chci dat opravit, protoze se mnou jezdi dalsi lidi a nechci, aby se neco stalo.... odhadnes cca cenu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen se připojím k tématu svou otázkou. Asi se o tom už psalo, ale proč hledat, když se tu teď diskutuje :D

Mladá má 106 a v servisu nám řekli, že bude chtít udělat časem zadní náprava. Ptali jsem se kdy, a prý přes zimu to máme nechat a nějak během jara dorazit...

Chci se jen zeptat, jestli je lepší to nechat až to bude totálně v čudu, nebo čím dřív, tím líp?:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...