Sign in to follow this  
Followers 0
Oliver Riedel

Roční období-ježdění

Roční období-ježdění  

1. 1. Roční období-ježdění

Please sign in or register to vote in this poll.

26 posts in this topic

Sice pomalu,ale jistě přichází zima,další rok bude za náma,takže by mě zajímalo,v kterém ročním období Vy nejraději jezdíte.Na jaře,když všechno kvete (ať žijou alergici),v létě,kdy stačí skočti v trenkách do auta jet (sláva koženým sedačkám),na podzim,když je venku babí léto (konec mytí pokálených aut od ptáčků),nebo v zimě,kdy je všechno kolem bílé a je minimální provoz (konec sezonních řidičů:D) ?

Takže jako autor mojí první ankety odpovídám,že nejraději jezdím v zimě a to kvůli nízké účasti ostatních řidičů-ať sezonních nebo celkově všech.Nevadí mi,že denně musím škrábat,auto se zatím příjemně ohřeje:D,já škrábáním také.Všichni jezdí opatrnějš,což já vítám.Takže jasně zima.

musel jsem odpovědět poslední možnost, protože rád jezdím pořád, ale nejraději přeci jen jezdím v létě (když je sucho) a v zimě (když je sníh, nejlépe když ještě silničáři spí:D)

[upravil dne 24/11/06 Tommy306]

Původně zaslal: Tommy306

musel jsem odpovědět poslední možnost, protože rád jezdím pořád, ale nejraději přeci jen jezdím v létě (když je sucho) a v zimě (když je sníh, nejlépe když ještě silničáři spí:D)

Souhlasím s Tommy 306. Nevadí mi, jaký je roční období ale sucho a sluníčko je mi milejší (je mi nepříjemné se pak dívat a jezdit se špinavým autem). Hlasoval jsem pro poslední možnost.

mam rad jezdeni v lete, kdyz jsou suchy silnice a auto vydrzi nalesteny, jsou obuty litaky s nizkoprofilama atd.. a pak v zime na parkovisti kdyz je cerstve nasnezeno a jeste neodklizeno.

Původně zaslal: Blizzard

mam rad jezdeni v lete, kdyz jsou suchy silnice a auto vydrzi nalesteny, jsou obuty litaky s nizkoprofilama atd.. a pak v zime na parkovisti kdyz je cerstve nasnezeno a jeste neodklizeno.

Presne tak!!!

Chybí ti tam - Když nemusím, tak do ty plechovky raději nelezu .

Ne, že bych jezdil nerad, ale když nemusím, tak ...

Jezdim nejraději pořád, takže poslední možnost, pokud je hezky a to i v zimě, ale když je na silnici slanej humus a je šeredně tak to není nějak ono.

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Jezdim nejraději pořád, takže poslední možnost, pokud je hezky a to i v zimě, ale když je na silnici slanej humus a je šeredně tak to není nějak ono.

taky souhlasím s tebou. Sůl je prevít na naše miláčky:grr:grr:grr:grr

Původně zaslal: Tommy306

Taky mám úplně stejný názor

Dal jsem \"pořád\", ale pravda je, že někdy když zrovna musím někam jet za prací, tak bych do toho nejradši nevlez.:mrk

Jaro - sezónní řidiči vytahují embéčka z garáží a ve slušivé rádiovce začínají brázdit republiku křížem krážem, Léto - k embéčkářům se přidávajíc cyklisti, k večeru opilci a další havěť, zácpy na začátku a konci prázdnin. Podzim - otužilci z řad cyklistů, mlhy, déšť, v blízkosti lesních porostů zvěř. Zima - ranní škrábání skla, frajeři na letňákách, sůl, špína, koupě dálniční známky.

Nejradši jezdím pořád:D:D:D...hlavně večer z práce a na dovolenou.

mám rád jaro a léto, kdy je hezky a není takové vedro, a auto jezdí nejlépe ... a pak v létě k večeru kdy je vzuch vlhký a studenější :-) takhle to mám rád když jezdím s GTičkem :-)

no a jinak celý rok a speciálně zima když jezdím se sériovkou ... líbí se mi zdolávat v zimě závěje a vůbec ty stížené podmínky ... asi takový chlapský syndrom , vyjet všude za jakýchkoli okolností :-)

Nejradši jezdím v létě, je dlouho vidět, nemusim se nabalovat a jen tak v trenkách si skočim na koženou sedačku a frčim :D Zimu mám nejdrajdši z pohledu \"za oknem v teple\", tudíž vyrážím jen do práce a na nákupy...;) Jaro a podzim jsou na ježdění dost specifický období, ale jaro mám radši...

Rád jezdím pořád (někteří dokonce tvrdí, že mám místo nohou kola) a naučil jsem se jezdit tak, abych v každém ročním období dojel tam, kam chci (a špitál je to v minimu případů). Co se týče zimy, tak mi vadí zejména chování některých šetřílků, kteří se k autu chovají asi tak, jako kdyby oni sami běhali v -20 po ulici v kraťasech (bohužel se zhusta týká i majitelů různých dopravních firem, často i státních), ale k tomu už je tu jiná anketa.

Takže podle mě: rád jezdím kdykoli, ale též bych se rád na silnicích potkával s kolegy řidiči, kteří hlavu nemají jen jako nějaký kryt, aby jim proboha nepršelo do krku, ale dokážou mozek využívat k tomu, na co je prvotně určen a čím se odlišujeme od ostatních savců - a to je myšlení.

..já rád jezdím pořád., na jaře když začíná vonět teplý vzduch, v létě když jsem tričko, kraťasy a sandálky, na podzim když krásně svítí sluníčko a už není takové vedro a v žimě když je všude kolem bílo...úplně nejradši mám, když třeba půl hodiny nepotkám jiné auto, nebo jen pár..a nejvíc mi vadí mrznoucí déšť a břečka v podvečer městského provozu...:papa

Celej rok jezdím stejně, ale nejraději přeci jenom v létě. Pěkně do auta v plavkách a pantoflích.

Jezdím rád pořád. Jízda má svoje kouzlo v každém ročním období. Baví mě jaro, léto, podzim i zima. :super

nejradeji jezdim v zime, protoze je nejvetsi sranda.... zvlaste v kalamitach :D

Nemůžu tvrdit, že jezdím neraději pořád, protože musím jezdit pořááááád. :myslim

Jak na jaře, tak v létě, tak napodzim, tak v zimě (i když někdy nerad, např. na sklince). :bojim:(:bojim