Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jak můžete existovat bez garáže?


Péťa

Recommended Posts

Původně zaslal: Peta

Jsem na týden v Olomouci a už mi tady pořídili na parkovišti před barákem propíchnout levou zadní pneumatiku. Nebyl jsem sám, proto si nemyslím, že by to bylo osobní (třeba, že bych zaparkoval někomu na jeho oblíbeném místě).

Zlatá vesnice :D

U nás nějakej impotent reje do laku šroubovákem,když mu stojíš na místě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vector

Původně zaslal: Peta

Jsem na týden v Olomouci a už mi tady pořídili na parkovišti před barákem propíchnout levou zadní pneumatiku. Nebyl jsem sám, proto si nemyslím, že by to bylo osobní (třeba, že bych zaparkoval někomu na jeho oblíbeném místě).

Zlatá vesnice :D

U nás nějakej impotent reje do laku šroubovákem,když mu stojíš na místě.

To bych si na nej pocihal s par lidma, sirokyma sroubovakama a krabici indulony... :grr:grr:grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pata

Původně zaslal: vector

Původně zaslal: Peta

Jsem na týden v Olomouci a už mi tady pořídili na parkovišti před barákem propíchnout levou zadní pneumatiku. Nebyl jsem sám, proto si nemyslím, že by to bylo osobní (třeba, že bych zaparkoval někomu na jeho oblíbeném místě).

Zlatá vesnice :D

U nás nějakej impotent reje do laku šroubovákem,když mu stojíš na místě.

To bych si na nej pocihal s par lidma, sirokyma sroubovakama a krabici indulony... :grr:grr:grr

To bych tu bukvici nejdřív u toho musel chytit. To by jak se říká \"Jeho prdel poznala středověk\"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeden čas byl i Č.Budějovicích ve Čt.Dvorech taky takový fantom. Ale ten se pak chytil a myslím, že má dodnes trauma při pohledu na pneumatiku:D:super

Ne každý má možnost mít garáž. Hlavně lidi nesmí být lhostejný k okolí a když vidí nějakého pobudu, že co si dělá u auta, tak se ho zeptat zda je jeho a nebo zavolat na 158.

[upravil dne 24/11/06 OK406]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: OK406

Jeden čas byl i Č.Budějovicích ve Čt.Dvorech taky takový fantom. Ale ten se pak chytil a myslím, že má dodnes trauma při pohledu na pneumatiku:D:super

Ne každý má možnost mít garáž. Hlavně lidi nesmí být lhostejný k okolí a když vidí nějakého pobudu, že co si dělá u auta, tak se ho zeptat zda je jeho a nebo zavolat na 158.

[upravil dne 24/11/06 OK406]

Nebo vozit v aute pernamentne bejzbolku.. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: f3Rd@

Původně zaslal: OK406

Jeden čas byl i Č.Budějovicích ve Čt.Dvorech taky takový fantom. Ale ten se pak chytil a myslím, že má dodnes trauma při pohledu na pneumatiku:D:super

Ne každý má možnost mít garáž. Hlavně lidi nesmí být lhostejný k okolí a když vidí nějakého pobudu, že co si dělá u auta, tak se ho zeptat zda je jeho a nebo zavolat na 158.

[upravil dne 24/11/06 OK406]

Nebo vozit v aute pernamentne bejzbolku.. ;)

Taky řešení:super:super:super:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm, tak jak na který vesnici. U nás v Měšicích kousek od Prahy to je celkem o hubu nechávat auto. V létě mladý ukradli SPZ a každej tejden od někoho slyším, že mu něco ukradli ... Ono je fakt, že dnes už se to u nás nedá brát za vesnici. Za posledních cca 10let tam přibylo 500 novejch baráků, který si tam nechali postavit \"bohatí\" (zadlužení) pražáci, a tak to tam i vypadá... Ale to se děje asi všude v okolí větších měst ... :nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MJSytic: A co teprve Mratín, tam postavili nádherný \"slepičáky\" :o, do kterých se stěhujou Pražáci...

U nás jsem zase zaslechl asi o třech barácích za poslední měsíc, který přes noc vybrali, i když byli majitelé doma a spokojeně chrupkali :o:grr Naštěstí je Rita dobrej hlídač...:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně teda zatím nikdo nic neukrad... musím zaklepat...

ale o to víc mě štvou bezohlední řidiči na parkovištích, kteří otvírají dveře jako hňupi, případně neumějí vyjíždět z řady apod. (Kluci z Prahe prominou, vím, že tam se na každý škrábanec nehledí)

Fialovou 405 mi někdo při vyjíždění z řady nabral tak brutálně na dveře (stál jsem kolmo na parkoviště u krajnice), že krom promáčknutých plechů se auto odemklo a celý den bylo odemčené.

Mou současnou 406 minulý týden nabral dědula dveřma od 1203 tak, že tam mám 6cm škrábanec až na plech.

Člověk se o to stará, když parkuje tak si dává majzla aby neponičil cizí auto a někteří řidiči jsou prostě hovada.

O té krávě co jela v pondělí za mnou a zatímco já si najel, že zacouvám do řady, tak mi tam fikla po čumáku ani nemluvím...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tady v Hraci,v naší čtvrti zatim jakš takš dobrý.teda až na tu ukradenou anténu.no a jednou takhle koukám z okna na parkoviště a tam nějaký 3 caparti(cca12-15let)lezou sousedoj na auto a to tak,že vylezou na kapotu,pak na střechu pak skočili dolu a dali si to ještě jednou.ale to už sem tam naběhl se sousedem a dostali čočku.co se dělo dál to nevim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...