Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

řadící páka


bigosak

Recommended Posts

Vědět sundat už vím taky, když jsem hodil dotaz tak nic žádná pomoc. Já to samozřejmě sundal taky, ale na páce zůstal umělohmotný nálisek, a s tím jak jsem hnul bylo po všem. Určitě je tam dávanej za tepla, a jak s ním jednou pohne je konec. Mému účelu to tedy nevadilo, koupil jsem novou hlavu řad. páky a kůži. Naštěstí nové hlavy jsou na třech místech přišroubovány a tak teď nemám strach že by se protáčela jako s tím plastem.:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po vydolování kovové části pod plíškem s označením řazení jsem celou páku s kůží po větší námaze vytáhnul nahoru. Tím vznikl ten problém, že na kovové části páky zůstal ten plastový kryt:myslim dáli se to tak nazvat. Nová řadicí páka na toto nešla nasadit, jelikož to mělo větší průměr. Jakmile jsem pohnul kleštěma s tím plastem, tak to byl ten konec to vrátit zpět. Začal se točit. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

to bigoš: mám podobný problém s 406kou, chvili sem soucasnou hlavici radici paky zkousel zdolat hrubou silou a sroubovakem bez uspechu. Mam kulatou hlavici z kuze s kovovou cepickou se schematem razeni. Pod kulatou hlavici je smerem dolu se zuzujici trubka navazujici na kozeny prevlek. Ma to 307 taky tak? Pokud ano, tak radis sroubovakem sundat cepicku hlavice a pak tahat zbytek nahoru?

Diky za odpoved.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: dry

to bigoš: mám podobný problém s 406kou, chvili sem soucasnou hlavici radici paky zkousel zdolat hrubou silou a sroubovakem bez uspechu. Mam kulatou hlavici z kuze s kovovou cepickou se schematem razeni. Pod kulatou hlavici je smerem dolu se zuzujici trubka navazujici na kozeny prevlek. Ma to 307 taky tak? Pokud ano, tak radis sroubovakem sundat cepicku hlavice a pak tahat zbytek nahoru?

Diky za odpoved.

Dlouho jsem tu nebyl tak to napravuju. Zkusím ještě jednou popsat. Po odstranění čepičky se schematem řazení, je uvnitř kovová hlaice. Tu jsem šroubovákem po nějaké chvíli vydoloval. ta není nijak upevněna jen nasazena. Pak už jsem jen trochu silou zatáhnul smeem nahoru a zbytek páky i s kůží byl venku. Na kovové tyči zůstal umělohmotný převlek, který měl konus a drážky. po nasazení zpět nebyl problém, ale při otáčení a vysazování směrem nahoru, se tento umělohmotný převlek uvolní a páka se volně točí. to jsem vyřešil koupí nové hlavice s upevňovacími šroubky. Snad ti to pomůže.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...