Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Tapecír u řidiče a spolujezdce


ulio

Recommended Posts

Zdravím Vás,chtěl jsem se zeptat nevíte někdo jak se dá sundat tapecír u řidiče a spolujezdce na peugeotu 306/99?Jsem to pravě zkoušel sundat a vyhákl jsem jen dva zobáčky a zbytek nesel a když jsem se to pokoušel dávat z5 tak jsem to nacvakl než na jeden a druhej nejde a teď když vezmu za madlo dveří tak to rachtá...díky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: ulio

Zdravím Vás,chtěl jsem se zeptat nevíte někdo jak se dá sundat tapecír u řidiče a spolujezdce na peugeotu 306/99?Jsem to pravě zkoušel sundat a vyhákl jsem jen dva zobáčky a zbytek nesel a když jsem se to pokoušel dávat z5 tak jsem to nacvakl než na jeden a druhej nejde a teď když vezmu za madlo dveří tak to rachtá...díky...

Máš elektrická okna ? 3D, nebo 5D ?

U 3D se vyndají všechny hnězdičky zespoda, vycvakne za spodek ovládání oken, povolí pod ním další hvězdička a pak se to celé sundá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: ulio

no to ja nevim co je 3D a 5D ale jinak mam okna přední v eletryce a mam tam jen jednu hvězdu a to kolem kliky to jsem taky sundal ... ?

Hvězdičky jsou šroubky co mají v hlavičce hvězdičku místo zářezu, neco jako inbus, a 3D a 5D je Třídveřový a Pětidvéřový. Ty šroubky byvají pod krytkama a pod tím ovládáním okynek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Tak ty šrouby se jmenujou TORX!Třetí je pod ovládáním oken.To vyloupneš opatrně šroubovákem ty hvězdičko....a ty zobáčky sou hodně pevný a držej jako svině.Je jich tam asi 6 a sou zespodu,a od zámku,Dej bacha na rámeček kolem vnitřní kliky na otvírání dveří.Já ji rozlomil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Mildan

Tak ty šrouby se jmenujou TORX!Třetí je pod ovládáním oken.To vyloupneš opatrně šroubovákem ty hvězdičko....a ty zobáčky sou hodně pevný a držej jako svině.Je jich tam asi 6 a sou zespodu,a od zámku,Dej bacha na rámeček kolem vnitřní kliky na otvírání dveří.Já ji rozlomil.

Torx -netorx, stejně tomu každej říká hvězdička :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...