Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 1,9D r.v93 problém s motorem!!! poraďte prosím


burak84

Recommended Posts

Dobrý den prosím o radu k problému který se mi stal včera.

Mám Peugeot 405 1,9D 51kw rv93. Včera jsem jel z práce a stál jsem na anglický v koloně asi dvacet minut, teplota stoupla na 90 pak jsem se dal po sokolský směrem k fakultní nemocnici všechno v pohodě a u fakultní nemocnice se rozjedu z křižovatky jedu 30-40 najednou rána tak jsem myslel jestli něco nebylo na zemi nebo tak něco ale motor začal rachotit jako traktor pokles výkonu musel jsem ujet ještě 500m abych to odstavil pak už to chcíplo ale byl jsem na místě kde jsem to odstavil.

Prosím poraďte co by to podle vás mohlo asi být??? Ráno jsem se koukal a vypadá to že voda z chladiče je pryč jinak z auta nikde nic neteče ani nevisí.

Asi to budu muset odtáhnout k Vašendům, pokud taky kluci od Vašendy jsou můžete mi říct kolik bude stát zhruba odtah??? Stojím na rohu ulic Viničná a Apolinářská.

Díky moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně zavolám tam je to určitě jediný servis kam se nebojím dát auto.

No chtěl jsem radu zkušenějších jestli jste se s podobnou závadou nesetkali, ale je mi jasné že se to nedá určit takhle na dálku.

Snad to nebude prasklá hlava nebo blok motoru.

I tak díky moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...