Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

chipování dieslu bez turba


106diesel

Recommended Posts

Původně zaslal: Neon

Ale atmosféru fakt nenačipuješ, protože Ř.J. opravdu nemá :P:papa

Jak to že nemá, to víš že má, říkal mi to jeden \"zkušený\" technik z Autospolu, kde jsem měl kdysi svýho starýho diesla na opravu. Tak ten to snad musí vědět nejlíp ne.....? :D :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vvitty

prodam chip a nalepku \"nacipovano\" na sklo... za 500....placbo efekt zarucen ;)

Na všechno stačí šroubovák...

krok 1) vyměnit vzduchovej filtr

krok 2) poškrábat šroubovákem šroubky na čerpadle, nebo na jednotce (podle typu)

krok 3) udělat díru do výfuku někde za střednim dílem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sakra a já si zrovna usmyslel, že když teď přes zimu budu traktorka opravovat, tak si tak přičipuju pár velbloudů ať mi to více žere a pomaleji jede. Poraďte mi prosím kde tu řídící jedničku najdu a jak se ti chipuje nebo čipuje. Vzduchový filtr už jsem vyměnil a na čerpadle jsem nějakýma šroubkama taky potočil, ale nějak rychleji mi to nejede.:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Akorát na tom čerpadle nesmíš šroubky protáčet moc - jinak dojde k osvícení a bude ti to přisávat vzduch.

Takže zásadně čipovat v potmě v zavřené garáži (hardcore verze je s běžícím motorem).

Upozorňuji, že dle tohoto příspěvku může dojít k nevratnému poškození vozu nebo zdraví !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vix

Akorát na tom čerpadle nesmíš šroubky protáčet moc - jinak dojde k osvícení a bude ti to přisávat vzduch.

Takže zásadně čipovat v potmě v zavřené garáži (hardcore verze je s běžícím motorem).

Upozorňuji, že dle tohoto příspěvku může dojít k nevratnému poškození vozu nebo zdraví !!!

Nedá se použít alespoň červená žárovka, jako když se vyvolávaj fotky ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...