Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Kdo to byl?


Rebik

Recommended Posts

Tak to už je třetí našlapaná 205, kterou kdo prodal, tak se v tom nový mladý majitel zabil. Všechno rozštípaný na šrot.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli mě nemáte Vectore na seznamu, tak i moje bývalá 205 1,9 GTi dopadla stejně, po 14 dnech po prodeji byla na šrot, řidič ale dopadl mnohem lépe než tento, i když bez pořádných \"šrámů\" se to neobešlo... Škoda mladýho života :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já prodal své Saxo VTS 16V a za 2měs. totálka čelně do stromu, zlomená střecha ... ale oba vystoupili bez nějakých větších zranění ... kupci byl něco málo přes 18náct ...

k tomu že se lidé v GTi zabíjejí nebo bourají nění co dodat, to auto ti nic neodpustí a když z něj nemáš respekt tak je otázka času kdy to takhle skončí :( ...

Já jsem dostal v 90ti smyk a lítal jsem po cestě bokem ze strany na stranu asi 50 metrů (bylo mokro a projel jsem úplně lehkou zatáčku a zadek ustřelil...) od té doby můj respekt přešel skoro ve strach :nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je hrůza:(:(:(

Nedokážu si představit, co prožívá ten kluk co přežil (viník)!

U nás známej ve škodovce asi v 50-80kmh srazil dalšího známího, kterej to ze srandy chtěl přeběhnout, ale nestih! Letěl asi 20m vzduchem, v letu si zul boty, bundu, mobil, peněženku, prostě to z něj všechno spadalo a přistál na beton! Než přijela sanita (asi 20minut) tak jsme měli co dělat, aby jsme ho udrželi při vědomí, pořá usínal, byl celej odřenej, a stěžoval si, že ho bolej záda, noha, hlava!

Řidič tý šáde se sesypal (což v tu chvíly chápu)! Byl to děsnej pocit, ještě těd mi jde husina!

Ten kámoš má 9životů. To co tam předváděl byl jenom velkej šok! Měl jen naražený koleno, pohmožděný žebra a lehkej otřes mozku! Za tři dny byl usměvavej z nemocnice doma! Neuvěřitelný!

Jinak silný auta mam rád, ale reskept z nich je véélikej, proto mam 1.4ku a alergii na 18ti letý namyšlený h... který maj najeto 500km v autoškole a koupí si 1.9 GTi pak s nim machrujou a ohrožujou okolí. Jsem pro začátky ve škodě 120, favoritu, felině!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to hrůza, tak mladý život. :(:nevim:(

Když si uvědomíme, že v autoškole se naučí jen základ za 28 vyučovacích hodin jízd (neboli 14 krát po hodině a půl) a zhruba za to najedou 300 až 380 km podle toho, jak jim to jde (ještě první tři hodiny jsou trenažér). Jízda je hlavně kličkování po městě zapadlými uličkami. :roker

[upravil dne 23/11/06 Pinďa]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pinďa

Je to hrůza, tak mladý život. :(:nevim:(

Když si uvědomíme, že v autoškole se naučí jen základ za 28 vyučovacích hodin jízd (neboli 14 krát po hodině a půl) a zhruba za to najedou 300 až 380 km podle toho, jak jim to jde. :roker

[upravil dne 23/11/06 Pinďa]

Mno za sedmičku necelejch 400km, to jde ne ?:grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj kluci, bohužel to byl můj kamarád a auto si pořídil ode mě... Mě to už nestačilo a taky jsem to prodal kvůli tomu že mám už jiné představy o stylingu a přišla mi škoda to předělávat, chtěl jsem začít znovu. Myslel jsem že mým bývalým autíčkem někomu udělám radost, ale není tomu tak, způsobil jsem velkou bolest, dost mě to mrzí a nejraději bych to vrátil vše zpět...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to lehky auto s kurva silnym motorem tudiz pokud si ho koupi chlapec ktery ma sotva rok oficialne papiry je dost pravdepodobny ze ho rozstipne je to smutny ze to konci takhle.Driv byla jedina vyhoda ze cenove dotupna pro zacatecnika byl naka stara pastika stodvacitka ve ktere se lze teze zabit ale chce to podstatne vice snahy.njn:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já v tý autoškole snad ani těch 400km nenajel, i když jsem si odkroutil všechny jízdy poctivě.

Hugo: Není to tvoje chyba, vůbec to s tebou nemá nic společnýho (krom předchozího majitele), mám stejný pocit jako Vitty, s tím vlastněním. Navíc to nebyla plně vina toho mladýho kluka, co jsem tak pochopil z toho článku, prostě blbli a nevyšlo to :(

Nejhorší je, že to bohužel neodnesly jen plechy, ale i ten kluk :( :( ale takovej už je holt osud...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

HUGO BOSS: Promiň, ale tohle fakt není Tvoje chyba. Každý žije svůj život, každý dělá rozhodnutí, kterým směrem se chce ubírat. To, že chtěl takový auto, ani to, že ho jel včera večer vyzkoušet nebylo Tvoje, ale jeho rozhodnutí. Bohužel, bylo špatný a je to moc tvrdej trest. :(

Mrzí mě to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Někde jsem četl že 205 GTI není vhodny pro začátečníky, že to auto má specifický chování a pokud je v rukou nezkušenyho tak muže být nebezpečny. Je to smutny když kluci blbnou a takhle to dopadne.

[upravil dne 23/11/06 Radek Hurvajz]

je přetáčivé, byť má přední náhon...a nejhorší je že když ti ustřelí zadek tak jediná záchrana je přidat plyn a kontrovat ... což 99% lidí neudělá a uberou plyn s pohybem do kontra -> a jdou do hodin (včetně mě....)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...