Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

vypadky


ondra

Recommended Posts

Původně zaslal: komisar

jen to přihlašování přes hlavní stránku,ale to se snad taky vyřeší.

Ehm, kde je problém? Včera večer jsem vše uvedl do původního stavu, takže by to mělo fungovat. Pokud ne, smažte si cookies v prohlížeči - postup: http://www.peugeot-club.cz/main.php?co=novinky/clanek.php&id=160 a zkuste se přihlásit na hlavní stránce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: komisar

pokud se přihlásím na hlavní stránce tak funguje ,ale já se kolikrát přihlašuji jen v diskusii a to mi nejde,takže se musím přihlásit na hlavní a mužu diskutovat.

Aha. No ale pokud se jednou přihlásíš na hlavní stránce, tak bys měl být přihlášený trvale i v Diskuzi (dokud se na hlavní stránce zase neodhlásíš).

V tom případě by odpadla nutnost přihlašovat se v Diskuzi.

Problém s přihlašováním z posledních dnů spočíval v tom, že hlavní stránka byla na doméně peugeot-club.com a z ní vedl odkaz do Diskuze, která byla na peugeot-club.cz. Proto bylo nutné dvojí přihlášení. Nicméně už jsem ten odkaz změnil do původního tvaru, proto doporučuju smazat kůkýs a přihlásit se znova (v ideálním případě na doméně peugeot-club.com).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...