Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

vypadky


ondra

Recommended Posts

Zdravim,

dnes byly od cca 16hod vypadky NS zaznamu u .com a .cz domeny - projevovalo se to tim, ze to chvili slo, chvili ne....

provedli jsme proto s Kurtem zmenu NS zaznamu, nyni by to jiz melo byt bez problemu (mozna mohou nastat nektere vypadky, jak se bude sirit zaznam mezi servery)

takze jeste omlouva, nyni by to jiz melo byt ok.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Ted zase nejde .cz a .com jde. Z hlavní stránky se na forum nejde dostat. Z ty uvodní stránky ano.

Ano, tak je to úmyslně nastaveno, aby se na Forum dalo dostat alespoň z jedné stránky.

Mně teď například nejede COM a CZ ano, co zatím vím, COM ani CZ nejede Medvědovi a Alušce. Pokud se připojím přes mobil, jede mi COM i CZ,...

Bohužel, jak psal Ondra, nic s tím v tuto chvíli neuděláme, nezbývá než počkat, až se všude změní DNS záznamy (o změnu jsme požádali před 18. hodinou, může to trvat několik hodin). Potom už by se sem měli dostat všichni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak koukam, zmeny DNS se projevily uz na vetsine serverech, takze uz by to melo byt v poradku.

Jinak zajimavost pro ty, co hostujou domeny u forpsi - zmena NS zaznamu u .com domeny se na svetovych DNS serverech projevi do cca 10 minut (a tomu rikam rychlost), ale bohuzel .cz zaznamy se na svetovych DNS objevi az tak za 4-5 hodin :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Pokud se teď přihlásím na hlavní stránce a potom přejdu do diskuze, tak jsem v diskuzi nepřihlášenej. Přihlásí mě to pouze pokud přejdu z uvodní stranky. :myslim

Radku, to není chyba, ale vlastnost. Souvisí to s tímto problémem, nastavil jsem rozdílné odkazy do Diskuze, aby se sem dalo dostal. Už jsem to psal výš.

Až se vyřeší problém s nedostupností domén pro některé uživatele, uvedu to do původního stavu, potom bude po problémech s přihlašováním. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kurt

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Pokud se teď přihlásím na hlavní stránce a potom přejdu do diskuze, tak jsem v diskuzi nepřihlášenej. Přihlásí mě to pouze pokud přejdu z uvodní stranky. :myslim

Radku, to není chyba, ale vlastnost. Souvisí to s tímto problémem, nastavil jsem rozdílné odkazy do Diskuze, aby se sem dalo dostal. Už jsem to psal výš.

Až se vyřeší problém s nedostupností domén pro některé uživatele, uvedu to do původního stavu, potom bude po problémech s přihlašováním. ;)

JJ, já to nepsal jako že by to byla chyba ale jen jako poznatek k řešení toho problemu.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...