Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

packy na pazoutoch cca od roku 2002 aj vam sa kazia??? viete niekto o lacnej vymene???


kuboSE

Recommended Posts

sorry ze to tu pisem znova ale podobny dotaz som nasiel len v 307-ckach a tam pisali uz len somariny!!!! no tak daco tu napisem...kupil som 406 2002 a ma nove packy ktore mali vo zvyku sa kazit-hlavne blinkre!!! cely problem spociva v tom ze ziadne ine packy do roku 2005 sa tam neoplatia davat(ani kupovat spod ruky)lebo su urobene technoligicky tak isto ako tie napr.moje z r.2002 takze casom sa zase poj...kaju a teda nic s tym nevyriesite-nikto!!!!!!!!! tieto packy viem ze sa pouzivali v 307,406 a myslim ze aj v 206 podotykam len od roku 2002 aspon teda u 406(dovtedy pouzival peugeot ine stare packy a tie tymto nedostatkom netrpeli). no a konecne som sa dostal k jadru problemu...chcem sa opitat uplne vsetkych ci by nevedeli niekde zohnat tieto packy ale rocniky od 2005 vyssie???? v peugeote stoja cca 8000sk a to je naozaj paleta a jeden clovek(bol z peugeotu v SR) to vedel zohnat aj za 3500sk aj s robotou ale problem je ze ten clovek to urobil kamaratovy a od vtedy sa akosi dako stratil a neda sa mu dovolat!!!!!!! tak sa pitam este raz nemozte niekto nieco taketo zohnat za daku rozumnu cenu???? objednava sa to myslim presne podla VIN cisla takze asi by bolo najlepsie keby to bol niekto z peugeotu alebo daco take...P.S sme na to viacery takze ak by sa dalo boli by sme velmi vdacny...dakujem vopred za vsetky odpovede :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Servus Kubo,

tak to počujem prvýkrát, niečo takéto. To je pekný pruser mat doj... páčku a ešte pýtajú za to takéto nekresťanské prachy. Inak môžem ti dať kontakt na môjho kamoša z okr. PU ten vozí autá z cudziny a možno niečo podbné nájde aj pre teba. Tak je to na tebe ako sa rozhodneš.

It\'s up to you. bye all:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kuboSE

sorry ze to tu pisem znova ale podobny dotaz som nasiel len v 307-ckach a tam pisali uz len somariny!!!! no tak daco tu napisem...kupil som 406 2002 a ma nove packy ktore mali vo zvyku sa kazit-hlavne blinkre!!! cely problem spociva v tom ze ziadne ine packy do roku 2005 sa tam neoplatia davat(ani kupovat spod ruky)lebo su urobene technoligicky tak isto ako tie napr.moje z r.2002 takze casom sa zase poj...kaju a teda nic s tym nevyriesite-nikto!!!!!!!!! tieto packy viem ze sa pouzivali v 307,406 a myslim ze aj v 206 podotykam len od roku 2002 aspon teda u 406(dovtedy pouzival peugeot ine stare packy a tie tymto nedostatkom netrpeli). no a konecne som sa dostal k jadru problemu...chcem sa opitat uplne vsetkych ci by nevedeli niekde zohnat tieto packy ale rocniky od 2005 vyssie???? v peugeote stoja cca 8000sk a to je naozaj paleta a jeden clovek(bol z peugeotu v SR) to vedel zohnat aj za 3500sk aj s robotou ale problem je ze ten clovek to urobil kamaratovy a od vtedy sa akosi dako stratil a neda sa mu dovolat!!!!!!! tak sa pitam este raz nemozte niekto nieco taketo zohnat za daku rozumnu cenu???? objednava sa to myslim presne podla VIN cisla takze asi by bolo najlepsie keby to bol niekto z peugeotu alebo daco take...P.S sme na to viacery takze ak by sa dalo boli by sme velmi vdacny...dakujem vopred za vsetky odpovede :myslim

Napisal si to velmi presne a aj ja sa pridam, mam podobny problem na 406, r.v.2003. Uz to bolo raz menene v zaruke a uz to zase robi.

Zajtra zavolam na vrakace a napisem, ci som daco zohnal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar chlapy,

mám kontakt na jednoho típka co tyhle páčky repasuje.Sice to něco stojí,ale zas je to míň jak origoš.Měl jsem stejný problem a zjišťoval jsem ceny přímo v peugeot servise a málem jsem dostal infarkt.(5-7 tísic):o

Tenhle clověk to repasuje za 2-3500 Kč.Prej záleží na rozsahu poškození.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: oddie

Páčky na pažoutech se s*aly od nepaměti, nejen od r.2002. I na ty starší pažouty jsou páčky velmi žádaným artiklem.

no to je dost mozne ze sa kazili ale to je zase na kazdom aute v podstate...ale od roku 2002 ked sa zacali pouzivat tie nove co su vsetky ako jeden kus tak tie sa sr.li 1000x viac!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: ajven

Servus Kubo,

tak to počujem prvýkrát, niečo takéto. To je pekný pruser mat doj... páčku a ešte pýtajú za to takéto nekresťanské prachy. Inak môžem ti dať kontakt na môjho kamoša z okr. PU ten vozí autá z cudziny a možno niečo podbné nájde aj pre teba. Tak je to na tebe ako sa rozhodneš.

It\'s up to you. bye all:super

caf ajven,

asi poznam tiez toho cloveka co byva pri PU a vozi vo velkom hlavne 406 z vonku nie??? ale mozes mi poslat cislo na neho do mailu kubose@azet.sk...aj ked si myslim ze mi moc nepomoze pretoze tie packy boli dobre az od roku 2005 a to sa uz zase 406 vtedy nevyrabali ale zase by to mohlo pasovat aj z 307 novej dakej buranej ale to je zase tazko zistit lebo pokial viem tie packy sa objednavaju podla VIN toho konkretneho auta na ktore to ma ist :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: tomasfuk

Zdar chlapy,

mám kontakt na jednoho típka co tyhle páčky repasuje.Sice to něco stojí,ale zas je to míň jak origoš.Měl jsem stejný problem a zjišťoval jsem ceny přímo v peugeot servise a málem jsem dostal infarkt.(5-7 tísic):o

Tenhle clověk to repasuje za 2-3500 Kč.Prej záleží na rozsahu poškození.

no za opravu tych paciek by som urcite nedal take peniaze...za to mal tu v SR kamarat komplet fungl nove a v zivote s tym uz problem nebude mat...ale aj tak dik za prispevok

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: l.hrudka

Zdravim mel sem stejnej problem ,dal sem tam packy s xary sou uplne stejny staly starsi 1500 a ty stary sem rozebral a opravit teda nejdou ,tim nechci rict ze to nejde nikomu ale me se to nepodarilo ,jinak vymena asi tak cca. na 30 minut

no vidis ty si mi teraz poradil dobru vec, kamarat robi tu v ZA v citrone predajcu a mohol by som sa ho opitat ci by nevedel tie packy zohnat za nakup alebo co by to stale teda aspon zo zlavou(hadam da daku :D )...je to sice citron ale vsak to by malo byt v podstate to iste ako pazout takze musim na neho zohnat cislo cinknem mu a napisem sem ako som pochodil... :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: tibor

Mam 206ku, rok 2002 a páčky sú v paži :(.

S tým Citroenom, to nieje zlý nápad :), dúfam ze citronove sa nezačnú kazit od 2006 :grr

kamarat robi instruktora v autoskole a jazdi na 206 a tiez mi vravel ze uz ma 4-te packy v poradi(nastastie vymenene vsetko zadarmo v zaruke) a povedal ze az tie od roku 2005 boli dobre urobene a uz sa nekazia!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

caf ajven,

asi poznam tiez toho cloveka co byva pri PU a vozi vo velkom hlavne 406 z vonku nie??? ale mozes mi poslat cislo na neho do mailu kubose@azet.sk...aj ked si myslim ze mi moc nepomoze pretoze tie packy boli dobre az od roku 2005 a to sa uz zase 406 vtedy nevyrabali ale zase by to mohlo pasovat aj z 307 novej dakej buranej ale to je zase tazko zistit lebo pokial viem tie packy sa objednavaju podla VIN toho konkretneho auta na ktore to ma ist :super

čauko,

máš to cez U2U, v osobných správach a dal som ti tam aj kontakt na ďalšieho pána z PB.:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...