Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vaše 307: benzín nebo nafta


Ferin007

Vaše 307: benzín nebo nafta  

  1. 1. Vaše 307: benzín nebo nafta


  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

Očekával jsem menší spotřebu(převážně jezdím po městě):(,tak jsem docela zklamán,spotřeba není daleko od benzínu a ještě teď je dražší nafta:grr,Jinak moc nádherné autíčko,zatím jsem spokojen:nevim až na ty všelijaké pazvuky:grr:(,jinak mi občas děsí ty komentáře o problémech

307 2.0 HDi 110 FAP

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Minooo

Původně zaslal: JarinoRS

benzin 1.6 16V 110PS spokojnost, mam hodne kratkych jazd, HDi by som nevyuzil a moja spotreba pri benzine sa rovna vacsine ludi s HDi 2.0, takze o to vacsia spokojnost :super

niekomu sa vozííí A4 220ps aj ja chcem , ale nie automat :) predaj alebo daruj za odvoz :D:D:D:D:aut:aut:aut:aut

az teraz som si vsimol...co mas proti automatom?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...

2.0Hdi 79kw,zatím ho mám krátce a jsem spokojen,ladím drobné nedostaky a vzhledem k tomu že jsem měl citroëna ZX 1,9D 47kw a baštil 6-7l/100km a jel až když byl rozjetej tak jsem se 6.5-7l/100km při razantnější jízdě velmi spokojen protože komfort a výkon je rozhodně lepší :myslim:super:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2mares: No je to průměr za posledních cca 1000 km, takže někdy to asi bude i lepší :o. Tohle je údaj PP, podle mých výpočtů při doplňování nafty to celkově vychází na nějakých 4,9. Jezdím denně cca 25 tam a pak 25 zpět což není žádná štreka. No a taky se s autem teprv seznamuju, tak to třeba ještě vylepším.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2levap,

máme stejné motory, tak proto ta poznámka. Nejmenší spotřebu mám 4,1l a moje maximální spotřeba při razantní jízdě po dálnici je 6,7l což si myslím, že je slušné.

Někdy se to tak povede a jednoduše měřim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2mares:

Jasný, vidím :-) Trochu mě rozhazuje ten poměrně velkej rozdíl mezi prům. spotřebou na PP a při výpočtu dle tankování. No uvidíme jak to bude vycházet dál, zatím jsem tankoval pouze dvakrát a s každým dalším tankováním se výpočet zpřesní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No vzpomínám jen v nejlepším, kupoval jsem ji jako funglovku před 6-ti lety a v pohodě najezdil cca 88000 km. Měl jsem 1,6 benzín 74kW, spotřeba 6,3 l, pravidelný servis a jinak jen benzín a poslední dobou nějaké drobnosti (baterka, loni pneu apod.)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2Ferin007:

No myšleno je to tak. že se zpřesní množství nakoupeného paliva a tím bude i přesnější výpočet spotřeby. Při koupi auta tam bylo nějaké množství, které jsem pouze odhadl a tato nepřesnost se bude (pro výpočet průměrné spotřeby) se zvyšováním nakoupené (a spotřebované) nafty snižovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...