Ferin007

Vaše 307: benzín nebo nafta

Vaše 307: benzín nebo nafta  

1. 1. Vaše 307: benzín nebo nafta

Please sign in or register to vote in this poll.

66 posts in this topic

Tak co ste zvolili?

Případně specifikujte typ i motiv volby a zda byste do stejnýho pohonu šli znova nebo to byl omyl.

Zajímal by mě výsledek, ale podle fóra předběžně soudím, že většina má 1,6 HDi 90k (nebo 110k??).

benzin, 100kw a nemenil bych! :super

motiv volby byl takovy ze jsem chtel svizne pojezdeni, coz se mi bohate splnilo.

SW 1,6 HDI 110 PS - maximálna spokojnosť. (Chcem vyskúšať 2,2 HDi 170 PS, to bude sila ...)

benzin 1.6 16V 110PS spokojnost, mam hodne kratkych jazd, HDi by som nevyuzil a moja spotreba pri benzine sa rovna vacsine ludi s HDi 2.0, takze o to vacsia spokojnost :super

2.0 HDI 66kW - dobrá kombinace a kompromis spotřeby a síly....neměnil bych (tedy zatím, než se začnou objevovat ty vady o kterých se zde občas píše;)) :papa

2.0 HDI 66 kW. Ted jsem zkousel jet po vymene oleju a vsech filtru na spotrebu. Panove, podarilo se mi neuveritelnych 4,5 l/100 km a to vse na zimakach !!!

Ujeta vzdalenost 300 km, vetsinou v Orlickych horach.

Moje resume = zatim bych nemenil .

2.0 100kW benzín. Kupoval jsem ojetinu a 1.6 za ty peníze a výbavu nebyla k mání :-( Jinak spotřeba pod 9l - holt výkon něco spapá. Příští týden ho předělávám na plyn ať se neprohnu u každé pumpy. :-)

Mám 1.6 16V Break, 80 kw/109PS - zatím velká spokojenost,průměrná spotřeba 6,9l, v papírech píšou 7.7 l a to ji nijak nešetřím a jezdím samý šouračky.

mám 1.6Hdi 66kw a jsem spokojen možná časem bych ho mnenil za 80kw, ale to je jen v úvaháh, vybral jsem si ho páč se mi zalíbilo jeho řešení SW pro mé potřeby.

Nafta, 79kW, Break, cca 110tis. km, čekal jsem nižší spotřebu ale jinak spokojenost, idealní je 1.6 HDi, má stejný výkon a o litr menší spotřebu, nemá FAP.

no 1,6HDi 90ps jako rodiný voz to ujde,spotreba klobúk dole, lepšia než papierovo píšu a to to dosť naháňam, ale pre mňa mladého sprostého máááááálo koní :nevim

Původně zaslal: JarinoRS

benzin 1.6 16V 110PS spokojnost, mam hodne kratkych jazd, HDi by som nevyuzil a moja spotreba pri benzine sa rovna vacsine ludi s HDi 2.0, takze o to vacsia spokojnost :super

niekomu sa vozííí A4 220ps aj ja chcem , ale nie automat :) predaj alebo daruj za odvoz :D:D:D:D:aut:aut:aut:aut

benzin 1.6 16V 110PS - ten istý dôvod ako Jarino, teda kratšie jazdy. Zatiaľ spokojný a keď budem meniť tak pravdepodobne zase len benzín aj keď tá \"dízelová\" spotreba sa mi veľmo ľúbi.

Peugeot 1,4HDI r.v.2002, denne v permanencií kratšie jazdy.Zatiaľ nadmieru spokojný :super

Jsem tu nově, zatím jsem byl jen jednou v sekci pokec. Ale vidím že jsou tu 300sedmíčkáři odděleně. tAK SE PŘIPOJUJI 2,0HDi 66Kw. Ujde to, na dnešní stavy silnic a trochu s ohledem na silniční zákon vyhovuje. Měl jsem i 206 1,9D, tak je to znát.

Mám 2.0 HDI, 79 kW, r.v. 2003, spotřeba cca 7 litrů. Spotřeba vyšší než motory koncernu VW, ale komfort lepší. V současné době bych šel asi do 1.6 HDI.

Moje specifikace - 1.6 16V - koupě kvůli výhodné ceně, chtěl jsem naftu, ale zatím spokojenost ;)