Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zvuk studenýho motoru


106diesel

Recommended Posts

Původně zaslal: 106diesel

ma to najeto 280 000

Tak dobře, zeptám se jinak: kolik km má to auto najeto od poslední výměny rozvodů?

Jestli to nevíš (třeba jsi ho nedávno koupil), tak bych se ani nerozmýšlel a nechal ty rozvody vyměnit. Komplet, tj. kladky, řemen, pumpa. Mohlo by se ti stát, že jedna z těch věcí odejde a vezme s sebou i něco dalšího (a GO motoru je záležitost drahá). ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: 106diesel

Ok necham si to udělat.. na kolipak ta pumpa přijde? Poslední dobou sem do toho totiž vrazil dost peněz,komplet spojka,brzdy a tak.. :-(

Pumpa cca 1500Kč, ale je na tom (prý) dost práce, takže to asi zadarmo nebude. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám tak relativně nedávno po cýměně rozvodů. Ptal jsem na pumpu v peugeotu a rada zněla my ji neměníme doku nesákne, ale může mě to potkat i krátce po výměně- nemáš jen někde uvolněný kryt rozvodů?? jeden šroub jsem žpatně utáhl a upadl a pak jsem slyšel divné šelesty. Po doatžení a dopnění chybějícího je vše v pořádku. Do výměny mi podobné zvuky za studena dělala napínací kladka \"klíńáku\", tak jsem ji měnil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...