Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Nestartuje 206ka


Guest jjiri.k

Recommended Posts

Ahoj, mám peugeot 206 1.4 8v rok 2000, dnes ráno přijdu k autu a auto nenastartuje. Motorem se normálně točí, čerpadlo slyším jak nasává benzín, ale motor nechce naskočit. Vypadá to asi na posraný imobilizér, protože když startuju tak to píská jako když vypnu motor, otevřu dveře a zapomenu klíček v zapalování. Zkoušel jsem odemykat a zamykat, nepomohlo a vyzkoušel jsem i odpojit baterku a také nic. Pokud by jste náhodou někdo věděl jak ten podělanej imobilizér obejít tak dejte vědět, dík. Potřeboval bych s tím odjet aspoň do servisu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No protože když startuješ tak to normálně točí akorát to nenaskočí... navíc když startuješ tak to pípá jako když vypneš motor otevřeš dveře a zapomeneš klíčky v zapalování.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky za radu, ale už je to v servisu, tak uvidime pak napíšu čím to bylo až se to dozvím. Jinak druhý klíčky jsem zkoušel dokonce oba, baterku také jsem vyndaval, bouhužel nic nepomohlo. Jinak spinač převrácení ani nevim že tam něco takového je a už vůbec né kde? A k čemu je to dobré, to jako aby když nekdo převrátí auto na střechu nemohl ujet?:) Jo ještě na kabely jsem koukal ale nic neviděl, ale vzhledem k tomu, že nejsem žádnej velkej mechanik tak jsem zdaleka nezkontroloval vše...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...