Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Snížené pružiny na 306ku


Kamil

Recommended Posts

Mam to vyzkouseny u spousty lidi. Ty seriovy to proste nezvladaj a kdyz pak prejedes treba pricnej prah, tak to auto zacne poskakovat jako kasparek :(

Je to asi tri nedele, co si jeden clovek na VW Vento dal sportovni pruziny a nechal seriove tlumice. Jezdil s tim tri dny a honem rychle sel kupovat tlumice, protoze se s tim nedalo jezdit.

A tohle neni jedinej takovej pripad. Klidne hod dotaz na forum www.autotuning.cz nebo www.autohifi.cz a dozvis se to, co tady rikam ja.

Chtel jsem taky kupovat jenom pruziny, protoze ta moje 306 je silene meka a obcas v serpentinach mam morskou nemoc, ale nakonec na to kaslu, necham seriovky a casem koupim komplet stelovatelnej podvozek KONI.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeste jsem se nnezameril primo na Pazouta, ale myslim, ze na nej dela KONI. Zkus zavolat treba do Sport Stylu a optat se, co maji v nabidce. Pocitej, ze 4 pruziny s tlumicema te vyjdou na cca 20 litru, pak uz jenom zalezi, jestli maji mit stelovatelnou tuhost a vejsku ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...