Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

zakodovane orig.radio


maweryk

Recommended Posts

Ahojte, viem, ze sa to tu uz par krat riesilo, ale nikde som nenasiel, to co potrebujem. Menil som baterku. Jasne, ze som musel zadavat nanovo kod radia (p 306, radio clarion s kazetovou mechanikou), no nanestastie som zadal zly. Druhy-krat som uz kod nezadal, lebo sa este nedalo. Viem, ze je tam akasi cakacia doba na to aby si radio vypytalo kod znovu. Musel som vsak znovu odpojit baterku a potom mi uz kod vobec nevypytalo. Mal som celu noc kluc v prvej polohe, zapnute radio a nic. Sa mi zda, ze to bola urcite dostatocne dlha doba a stale nemozem zadat opravny kod. Svietia 4 pomlcky a neda sa nic zadat, ani spravit. Prosim poradte. Diky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: maweryk

Ahojte, viem, ze sa to tu uz par krat riesilo, ale nikde som nenasiel, to co potrebujem. Menil som baterku. Jasne, ze som musel zadavat nanovo kod radia (p 306, radio clarion s kazetovou mechanikou), no nanestastie som zadal zly. Druhy-krat som uz kod nezadal, lebo sa este nedalo. Viem, ze je tam akasi cakacia doba na to aby si radio vypytalo kod znovu. Musel som vsak znovu odpojit baterku a potom mi uz kod vobec nevypytalo. Mal som celu noc kluc v prvej polohe, zapnute radio a nic. Sa mi zda, ze to bola urcite dostatocne dlha doba a stale nemozem zadat opravny kod. Svietia 4 pomlcky a neda sa nic zadat, ani spravit. Prosim poradte. Diky.

Mosíš počkat hoodně dlouho. čím víckrát to zkazíš, tím déle.

Najdeš tu odkaz na firmu co ti to odkóduje, ale chtěj asi 500.

Taky umim u některejch zjistit originál kód z výrobního čísla..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: maweryk

Ahojte, viem, ze sa to tu uz par krat riesilo, ale nikde som nenasiel, to co potrebujem. Menil som baterku. Jasne, ze som musel zadavat nanovo kod radia (p 306, radio clarion s kazetovou mechanikou), no nanestastie som zadal zly. Druhy-krat som uz kod nezadal, lebo sa este nedalo. Viem, ze je tam akasi cakacia doba na to aby si radio vypytalo kod znovu. Musel som vsak znovu odpojit baterku a potom mi uz kod vobec nevypytalo. Mal som celu noc kluc v prvej polohe, zapnute radio a nic. Sa mi zda, ze to bola urcite dostatocne dlha doba a stale nemozem zadat opravny kod. Svietia 4 pomlcky a neda sa nic zadat, ani spravit. Prosim poradte. Diky.

Zkus tlačítko BND.Pak by měl jít kod zadat bez čekání.Alespoň u mne to tak funguje.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

V Peugeotu ti to skutečně řeknou zadarmo, pokud to rádio není vyměněný, jako mám já...Už sem si ho zakódoval dvakrát. Když jsem ho vytáhl poprvé, tak sem zjistil, že pin je na něm napsaný fixou :aut. Stejně se podařilo ještě jednou a to už jsem ho musel nechat připojené k k proudu 24 hodin.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 měsíce později...

To bylo, minulej tyden jsem volal do peugeota a pan mi prijemnym hlasem sdelil, ze je to ted uz zpoplatneny, za 200,-

Mno nakonec jsem ho stejne ukecal, a jeste mi ten kod zavolal zadarmo sam zpatky. Jinak pokud nepomuze nechat radio pres noc zapnuty, tak pomuze ho pres noc odpojit od baterky a pak ho zapojit a pouzit jiz zminene tlacitko BND. Takhle to fungovalo me.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...