Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Předvánoční Džbán - NEW anketa


Medvěd

Předvánoční Džbán - NEW anketa  

  1. 1. Předvánoční Džbán - NEW anketa


  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

Jak jsem psal v předchozím threadu, 16.12. je bOHUŽEL na Džbáně svatba (70 lidí) a tak nemáme šanci se tam poskládat.

Máme proto dva náhradní termíny

a) sobota 9.12. (stejný program, jen o týden dřív - pokud v anketě zvítězí tento termín, pak asi nebude klasický čtvrteční sraz).

b) neděle 17.12. (museli bychom přežít bez oběda a do restaurace jít nejdříve v 16. hodin, do té doby je nedělní hostina. Myslím ale, že bychom mohli vymyslet nějaký program na odpoledne a vstup po 16. hodině by nebyl problém).

Reakce potřebuju NUTNĚ do středy, kdy musím jeden z termínů potvrdit (eventuelně začneme pátrat po jiné lokalitě)

[upravil dne 19/11/2006 Medvěd]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně je to jedno ... sice 16týho bych dorazil později, protože moje sestřenka má 6té narozeniny a na nich přeci nesmím chybět, ale určitě bych se objevil! Udělej to méďo podle toho, jak je to pro tebe méně organizačně náročnější. V případě, že máš typ na nějaké jiné místo, tak bych volil toho 16tého na jiném místě, ale 9.12 mi taky neva. Oproti tomu 17týho v neděli? To mi přijde divný už kvůli lidem, co dorazeji jako přespolní ... a tak obecně je neděla taková divná. Proto nehlasuju a přispůsobim se...

Ostatní, kteří se chcete zůčastnit ... H L A S U J T E

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky zatim nehlasuji, protoze nedele, je opravdu pro nas \"prespoli\" trosku na nic...Zkusme to 16.12 nekde jinde...vzdyt po Praze je tolik moznosti...

Budeme se snazit prizpusobit, radi bychom dojeli, tak to zkuste tak, aby to vychazelo na nejakou tu volnou sobotu...

Medo co ty na to???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

navrhoval bych toho 16týho na Džbáně a po nějakým programu přejet spanilkou do nějakýho volnýho obžerstvovacího podniku..z jinýho termínu by byla nejvhodnější asi ta sobota, ale musel bych doplnit auta nějakýma sponzorama na benzín:nevim:myslim

[upravil dne 20/11/06 Tommy306]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vvitty

pokud to bude 9., pak mi prijde zbytecne poradat pravidelny sraz... leda by se nekdo chtel ujmout patku a udelat tridenni :D

copak Tobe se po nas nestyska?:o:oale tridenni sraz zni dobre:mrkto by me zajimalo, kolik remeslniku bys zvlad vymyslet na tri dny:D:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Janča205

Mě se to hodí toho 9.12.,ale uvidím jak to tady dopadne!Jestli to bude toho 16.12. tak nevím jestli dostanu dovolenou,ale určitě se chcu přijet podívat!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: PINGUÍ

Strašně rád bych se konečne do té Prahe mezi vás podíval ale 9.11. jdu povině:( na 50tiny takže hlasuju oběma rukama pro Vánoční termín 17. 11, podle ankety to ale prozatím vypadá že mám smůlu :nevim:nevim

Myslel jsi data 9.12. a 17.12. že..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nakonec jsem hlasoval také a to pro možnost C) a důvodem je, že 8-10.12 nakonec dělám, ale v nouzi bych to mohl vyměnit za další víkend, což se mi ale moc nechce. Takže vyhraje-li to tato možnost (i když pochybuju) tak se zapojím do shánění nového plácku ... ale vypadá to, že 9.12 rulezzz!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Tommy306

navrhoval bych toho 16týho na Džbáně a po nějakým programu přejet spanilkou do nějakýho volnýho obžerstvovacího podniku..z jinýho termínu by byla nejvhodnější asi ta sobota, ale musel bych doplnit auta nějakýma sponzorama na benzín:nevim:myslim

[upravil dne 20/11/06 Tommy306]

Tommy se poskládáme do jednoho auta...uvidí se kdo, všechno pojede a pak se dohókáme...

to Janča205, že mám pravdu???Hlavně ať máš volno...

:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...