Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Ukazatel stavu oleje


Lluciano

Recommended Posts

Původně zaslal: Lluciano

Ahoj! Mám přístrojovku s ukazatelem stavu oleje, ale nic mi neukazuje. Asi chybí čidlo. Ale nevím ani, kde ho hledat, jak vypadá, elektroinstalace k němu asi vede. Dá se to koupit? Kde ho najdu? Díky za info.

No vzhedem k tomu, že tlak oleje je u HDi a tlak a teplota oleje je u S16 a alespoň co já vím do HDi ,když ho nemá, stačí přidat budík a funguje, tak hádám, že zapojené a osazené to bude...

Co máš za motor a jak se to chová, když otočíš klíčkem ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ono ukazovat to tak ma, ze po otoceni klicku se rozsviti stupnice na budicich, vybehne rucicka ( asi dvakrat za sebou ) ktera by mela ukazat mnozstvi oleje a pak stupnice zhasne a budik uz dale nic neukazuje, pouze u budiku ktere maji i stupnici teploty se pote budik prepne do rezimu teplomeru oleje

cidlo mnozstvi oleje bude nekde bud na predni nebo zadni strane bloku motoru, musel bys napsat presny typ motoru a rok vyroby

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Lluciano

V manuálu píšou, že je to ukazatel stavu oleje. Po otočení klíčkem skočí ručička na max, po nastartování úplně zdechne. Oleje tam mám dost, kontroloval jsem. P 306 1,9TD, r.v. 96. Mám to koupené po opravě drobné havárie, je možné, že to tam pak někdo už nedával.

To jen po otočení ukáže hladinu a pak to spadne na nulu. Když je málo, tak to ještě chvilku bliká na té hodnotě....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...