Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

jak nato


CENNY205

Recommended Posts

Původně zaslal: CENNY205

Ví někdo jak pořádně,nehorázně nadupat motor na 205ce gti :myslim poradtě a navrhněte svůj názor či napište ze své skušenosti,jak nato jít či nejít

Poměrně často probírané téma. Navrhuju nebejt línej hledat.

Vrazit tam Mi16 a pak podle toho jak, kolik a kde s tím chceš jezdit... Upozorňuju, že s Mi16 se silnější verzí s jiným programen v ECU, odpojenou lambda, svodama a vejfuckem to jede nehorázně, jenže někomu to netsačí a co sem viděl vačky na Mičko, tak je to nehorázně drahý.

Nějakejch 180-200 koní se tam dá nahonit, ale víc už je problém jak s hlukem , tak s jízdou v normálnim provozu. Ono vůbec jezdit s lehoučkou 205 s motorem z Mi je tak trochu problém... papíry vydržej míň, než ten motor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: CENNY205

Nojo ale já mám 19.8vla od katíku mam sport vífuk a ten hluk super:D aješte chci svody:mrk Jak seženu program ECU to znamená čipnout jednotku:myslim

jj, ale nesem si jisty o kolik ti to pomuze, protoze jestli se nepletu, tak GTI nema turbo, tzn. narust tak 10% (jestli se pletu, tka me prosim nebijte!!!:papa).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...