Sign in to follow this  
Followers 0
CENNY205

jak nato

8 posts in this topic

Ví někdo jak pořádně,nehorázně nadupat motor na 205ce gti :myslim poradtě a navrhněte svůj názor či napište ze své skušenosti,jak nato jít či nejít

Původně zaslal: michal.doubravsky

Začal bych tím,že tam dám motor z Mi 16ky.

Asi tak....:aut

Původně zaslal: CENNY205

Ví někdo jak pořádně,nehorázně nadupat motor na 205ce gti :myslim poradtě a navrhněte svůj názor či napište ze své skušenosti,jak nato jít či nejít

Poměrně často probírané téma. Navrhuju nebejt línej hledat.

Vrazit tam Mi16 a pak podle toho jak, kolik a kde s tím chceš jezdit... Upozorňuju, že s Mi16 se silnější verzí s jiným programen v ECU, odpojenou lambda, svodama a vejfuckem to jede nehorázně, jenže někomu to netsačí a co sem viděl vačky na Mičko, tak je to nehorázně drahý.

Nějakejch 180-200 koní se tam dá nahonit, ale víc už je problém jak s hlukem , tak s jízdou v normálnim provozu. Ono vůbec jezdit s lehoučkou 205 s motorem z Mi je tak trochu problém... papíry vydržej míň, než ten motor.

Nojo ale já mám 19.8vla od katíku mam sport vífuk a ten hluk super:D aješte chci svody:mrk Jak seženu program ECU to znamená čipnout jednotku:myslim

Původně zaslal: CENNY205

Nojo ale já mám 19.8vla od katíku mam sport vífuk a ten hluk super:D aješte chci svody:mrk Jak seženu program ECU to znamená čipnout jednotku:myslim

jj, ale nesem si jisty o kolik ti to pomuze, protoze jestli se nepletu, tak GTI nema turbo, tzn. narust tak 10% (jestli se pletu, tka me prosim nebijte!!!:papa).