Sign in to follow this  
Followers 0
chechet

NÁVOD

6 posts in this topic

Kdyby nejakej dobrodinec mel k dispozici navod na muj vuz (Peugeot 106 1.1, r.v. 1995, 2d ) nebo samozrejme podobny typ a byl by ochotny jej okopirovat a poslat postou (napr. na dobirku) nebo v elektronicke podobe (to by bylo ideaaaalniiii). muze byt cestina, slovenstina, francouzstina, anglictina. ja mam navod v nemcine a jsem z teho jelen :P - nichcemu nerosumet :D

Původně zaslal: chechet

Kdyby nejakej dobrodinec mel k dispozici navod na muj vuz (Peugeot 106 1.1, r.v. 1995, 2d ) nebo samozrejme podobny typ a byl by ochotny jej okopirovat a poslat postou (napr. na dobirku) nebo v elektronicke podobe (to by bylo ideaaaalniiii). muze byt cestina, slovenstina, francouzstina, anglictina. ja mam navod v nemcine a jsem z teho jelen :P - nichcemu nerosumet :D

Tak na hlavní straně sekce download, je tam CZ a D

Původně zaslal: Marlin

:potlesk:potlesk 4 roky stare tema. Uz ma 306ku:D:D

Hehe to je mazec, zase někdo vykopal mumii, ale já to nebyl byl to RADIO:D:D:D:D no nic už podruhý, já si snad začnu číst datumy u dnešních příspěvků abych nenarazil vždycky na nějakyho archeologa:o

[upravil dne 2/7/07 Radek Hurvajz]

Původně zaslal: Radek Hurvajz

já si snad začnu číst datumy u dnešních příspěvků abych nenarazil vždycky na nějakyho archeologa:o

[upravil dne 2/7/07 Radek Hurvajz]

To není tak špatnej nápad! :D