Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Garáž a vaše názory na ni


raspa

Garáž a vaše názory na ni  

  1. 1. Garáž a vaše názory na ni


  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

Původně zaslal: komisar

Původně zaslal: OK406

Původně zaslal: komisar

Garáž taktéž nemám ceny převyšují 100000Kč.A na ní nemám,bral bych větší aby se dalo i něco dělat na autě a ne jen na parkování.

Pokud vím, tak se v Č.B. na Máji stavěli garáže za přijatelnou cenu.:myslim:myslim:myslim

jo za 150-180 000 Kč a poschoďové od mého baráku 800 m cesty ale jak jezdím každý den tak jsou na nic.některé už několikrát vytopené spodní vodou při velkých deštích:D

[upravil dne 18.11.2006 komisar]

Omlouvám se. Nevěděljsem, kde bydlíš. Viděl jsem Č.B., tak jsem jen střelil. Známí tam mají garáže na hoře a plná spokojenost. Je to pálka, ale ta garáž lze použít i jako sklad. Myslím si, že by se vyplatila. Co by za to dali pražáci nebo jiný.:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: komisar

Původně zaslal: OK406

To ti nezávidím.:( Proto jsem pro garáž.:super

to já taky ale abych měl garáž 2 km od baráku???a pak do práce,dělám v nepřetržitém provozu takže stále,ono na vánoce jít na noc a nic nejede či silvestra míti odpolední a jíti z práce pěšky to bych byl blázen:D

to máš pravdu taková garáž by byla celkem naprd ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty obloukový plátěný hrůzy si taky pamatuju a na rovinu jsem rád, že už s nima čas zametl (zejména po odjezdu aut to na parkovištích, kde tyto architektonické kreace stály, byl pohled na plochu s podivnými oblouky položenými na zemi velice podivný). Mimoto si jejich život v dnešní době, kdy objíždím blok i několi minut hledáním vhodné skulinky, opravdu neumím představit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem včera pátral na netu a OBJEVIL JSEM GARÁŽ ob jednu ulici od mého bydliště. Troufne si někdo odhadnout výši nájmu (podotýkám, že garáž už není volná a inzerát tam nebyl dlouho)???????????????????????

Nebudu Vás trápit, cena 3600,- Kč/měsíčně (a pronajata byla dle majitele tři dny po zveřejnění inzerátu)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Tak jsem včera pátral na netu a OBJEVIL JSEM GARÁŽ ob jednu ulici od mého bydliště. Troufne si někdo odhadnout výši nájmu (podotýkám, že garáž už není volná a inzerát tam nebyl dlouho)???????????????????????

Nebudu Vás trápit, cena 3600,- Kč/měsíčně (a pronajata byla dle majitele tři dny po zveřejnění inzerátu)

tak to je narez... ale jsou lidi co penize moc neresi a muzou si to dovolit..:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...