Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Výměna origo za nové rádio


DanielS

Recommended Posts

Ahojky fšem, rozhodl jsem se ze své 307SW vyhodit origo rádio, přeskakuje CD, nečte MP3 a pod. Chci si tam koupit Pioneera. Co mě zajímá je, co na to diplej? Co bude zobrazovat? Ovládání pod volantem by snad mělo jít připojit na pincka, ale nechci mít práznej displej. Prosím o zkušenosti. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkus se zeptat ve specializované prodejně s audio technikou. Řekni jim, co tam je za rádio a oni ti řeknou, které rádio (značka) bude komunikovat s technikou ve vozidle. Já jsem se ptal u svého auta na cd měnič, že mám rádio Peugeot 4050. Řekli mi, že lze použít cd měnič Sony CDX T69 +kabel. Nebo se zeptej v Peugeotu.

[upravil dne 18/11/06 OK406]

[upravil dne 18/11/06 OK406]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Toto jsem taky na svý 307 řešil. Firma PIONEER prodává interface pro zobrazování na displej 307.Autorádio však musí mít výstup na externí displej.Jsou to většinou ta dražší rádia.Podívej se na www.basys.cz .Potom jsem ještě našel interface pro rádia SONY.Má název DPGS-003. Nabízela to i nějaká firma u nás.Zkus hledat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co myslis tim \"pinckem\"? Pincek je pijonýr (joaha - blik. Pincek=pijonýr=Pioneer)

No, zkus se optat také na www.stualarm.cz - určitě paradijou.

A pokud ti někdo napíše že tohle téma je tu téměř nonstop, tak tím asi myslel, že máš použít funkci \"hledat\" a pokusit se pročíst starší diskuze :o)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...