Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Hučení převodovky


Guest Vlas

Recommended Posts

Zdarvím, když už se tady mluví o převodovce, tak bych jako první vyměnil olej. Já bych to chtěl taky udělat. Ale nevím kde se vypouští převodový starý olej. Hledal jsem i kudy ho nalít ale jedině mě napadlo vymontovat čidlo a tím tam lít nový. Mám Peugeot 406 2.1 TD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ešte keď som mal VW Golf III, tak sa mi stalo, že pri prezutí na zimné pneu (ale len pri studenom motore) mi začalo niečo hučať od predných kolies. Pripisoval som to zimnému prezutiu a nakoniec bolo málo oleja v prevodovke!!!:mad: Po doliatí sa to odstránilo (ešte že som s tým nejazdil nejak dlho)!:bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Zimáky určitě nehučí ani nic jinýho, je to určitě převodovka, pouze když se brzdí motorem na 3 nebo na 2 kolem 2-3.tis otáček, je to takovej hučivej zvuk - něco podobnýho je slyšet ve strarejch autobusech karosa taky když pustí plyn..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...
Původně zaslal: OK406

A kolik stojí nová??:myslim:myslim:myslim:myslim:(

Hele to přesně nevím kolik stojí úplně nová ale laciná zrouna není řádově 10 tky tisíc Kč. Zánovní z bouračky je o dost lacinější než úplně nová a službu taky splní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky jeden poznatek:

nedavno jsem menil motor a pochopitelne jsem zapomel dolit do prevodovky olej, co vytekl pri vyndani poloos. Ten nasledny zvuk bych taky popsal jako pisklave huceni. Zajimave je, ze byl ruzny podle zarazeneho stupne, resp. na 1 a 2 to nehucelo.

Kazdop. po doliti oleje to prestalo:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...