Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Rychle a zběsile2


tomson

Recommended Posts

Dvojka určitě lepší než jednička, ty plameny při natáčení prej vytvořili propanbutanem zavedenym do vyfuku, prima nápad, jen to vypada kravsky. V ty počáteční scéně se Skylinem prej museli odpojit přední náhon, neměli nikoho kdo by s nim zvládnul čtyřkolovej drift na suchu...to musí bejt kára. Vy jste si snad nikdo nevšim tý kočky co je najala? Když jsem jí uviděl vypadal jsem takhle:oTomu říkám kočička, nějaká Eva Mendez. Původně jsem si myslel že to je Cindy Crawford, jako by jí z oka vypadla, ale při bližším prozkoumání je mnohem lepčejší:o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 4 roky později...
Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: BoneDaddy

Mě se líbí Rychle a zbesile oba dva díly. Nedávno jsem se dostal k třetímu a to je zase neco pro milovníky Japoncu. Samej drift. Co se tyce Taxi, tak vsechny dily mam jen jako oddychovku.:super

Jsi normální, odpovídat na 4 roky starý téma:myslim

Jiste;):super. Zcela. Vis co, sbírám příspěvky. Jen jsem se snažil dosáhnout 10-týho a tohle byla pomalu jediná možnost.:super. Jinak se velice omlouvám. Když tohle začalo tak jsem ani neměl řidičák.:o:roker:xvul

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 měsíce později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...