Sign in to follow this  
Followers 0
milhaus

odstrikovace

13 posts in this topic

ahoj,kluci,mam problemy s odsdtrikovaci a nevim,co s tim.vubec nefungujou ostrikovace na PREDNI sklo.zkousel jsem prostriknout ovladaci packu pod volantem...ale je tam tak blbej pristup. . .pojistky v poradku,jediny,co me napada,ze by byl v haji ten motorek na odstrikovace...ono to po chvili fungovalo,ale pak zas ne.zkusil jsem jeste prohlidnout rele,ale ty jsou v pohode(zadny zoxidovany kontakty).nevite,co s tim?

co primo kontakty na motorku ostrikovace. Docela casto to tam rado oxiduje...

Ak sa rozbenu stierace ale len netlaci vodu, tak to bude asi len motor. Mne vsak neslo nic - a zaoxidovane boli kontakty na pake - tak som to cele rozobral a ocistil a uz to funguje. To rozobratie a poskladanie vsak bolo ovela tazsie nez jak to tu popisujem:D:D:D

Na ty kontakty na motorku se kouknu a dam vedet.Ale rozebirat packu se mi sakra nechce,uz jsem to jednou videl,vsechno to vyskakalo a nikdo to uz neslozi.Ale s tou oxidaci nevim,prestalo to fungovat ze dne na den,jako kdyz utne...

mám taky dotaz k ostřikovačům, ale ve 405 a to: jak se sakra zapínaj? hrál jsem si s tou pravou páčkou pod volantem a pořád nic...

takhle dopadnete, když si koupíte auto z bazaru bez návodu :(

impact: od toho tu jsme :D:D

tu packu v pravo pritahni k volantu - predni ostrikovace, kdyz pootocis koncem prave packy o 3 pozice dolu, tak se pusti zadni ostrikovac. 405 ma ostrikovaci listu na steraci, to zn., pokud je tam nemas, ostrikovat nebude a nebude :D:D:D:D

tak tahle kombinace me nenapadla :) kazdopadne jsem ale na steracich zahledl nejake hadice, tak to snad bude fungovat... zadni sterac ani ostrikovac tam nemam, je to sedan, tak predpokladam ze krome steracu a ostrikovacu uz na te pacce nejsou ukryte zadne dalsi funkce...

hm, to jsem nevedel, ze to neni combi..

svetla sviti

blikace blikaji

houkacka houka

ostrikovace ostrikuji :D:D:D:D

svetla sviti (po vymene zarovek)

blikace blikaji (ty byly naprosto v poradku)

ostrikovace ostrikuji :D

houkacka... no tak tu jsem jeste nezkousel...

se zadním ostřikovačem má taky celkem problém, potřeboval bych tu černou plastovou věc, která kouká vedle stěrače z pátých dveří a je na něj zevnitř napojená hadička. Mám 205tku. Jestli ten čumprlík někdo z vás má, tak okamžitě koupím!!!!!!! Jinak vše v poho..