Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zajímavá práce, p205


Tommys

Recommended Posts

cely to dost nesedi..cely je to o vkusu a nevkusu a majitel slataniny moc vkusu nema...i kdyz predni svetla z 306 jsou paradni kousek ale cpat je na hranatou starou 205 je prasactvi stejne velky jako narvany tyhle svetla na shade 120 jak uz jsem nekde taky videl :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Těžko říct jak by to vypadalo v tom laku, ale mě by spíš na tom autě vadilo to že sebou vozím kupu laminátu a kytu. nedej bože když to pak někde žďouchneš tak se to rozsype jako hrad s písku, jinak nění to nejkrásnější to ne, ale rozhodně zajimavý ano, ty zadní světla by mě taky zajímaly:cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ludweek

cely to dost nesedi..cely je to o vkusu a nevkusu a majitel slataniny moc vkusu nema...i kdyz predni svetla z 306 jsou paradni kousek ale cpat je na hranatou starou 205 je prasactvi stejne velky jako narvany tyhle svetla na shade 120 jak uz jsem nekde taky videl :myslim

co je na tom hranatýho:myslim
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prace odvedena pekne, ale na muj vkus neni vysledek nijak ohromujici... uvidime po laku. Docela by me zajimalo jaky tam ma motor...

Jinak pekne predelanou 205 a 206 ma jeden typek z Šakvic, bohuzel ho neznam, jen jsem to u nej videl, kdyz jsem tam chvili bydlel s byvalou pritelkyni....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...