Sign in to follow this  
Followers 0
Tommys

Zajímavá práce, p205

23 posts in this topic

to vypadá jako 106, asi to je i účel tohoto díla, jediný co mi k tomu fakt nesedí tak jsou ty zrcátka

cely to dost nesedi..cely je to o vkusu a nevkusu a majitel slataniny moc vkusu nema...i kdyz predni svetla z 306 jsou paradni kousek ale cpat je na hranatou starou 205 je prasactvi stejne velky jako narvany tyhle svetla na shade 120 jak uz jsem nekde taky videl :myslim

vypadá pěkně.

docela by mě zajímaly detaily montáže těch zadních světel - hlavně těsnění kufru a tak...

Těžko říct jak by to vypadalo v tom laku, ale mě by spíš na tom autě vadilo to že sebou vozím kupu laminátu a kytu. nedej bože když to pak někde žďouchneš tak se to rozsype jako hrad s písku, jinak nění to nejkrásnější to ne, ale rozhodně zajimavý ano, ty zadní světla by mě taky zajímaly:cool:

Dovedete si představit tu šílenou piplačku? To muselo bejt něco... :mrk

Neříkám, že je to super kráska, ale dotyčnej (ač Pšonk) si s tim hezky pohrál a na výsledek jeho dřiny se dá celkem dívat... Hezky provedený... :potlesk

Vypadá to hodně pěkně!Tuhle přestavbu sleduju už dlouho,staví to už asi rok:roll...je to polák:papa

Původně zaslal: Ludweek

cely to dost nesedi..cely je to o vkusu a nevkusu a majitel slataniny moc vkusu nema...i kdyz predni svetla z 306 jsou paradni kousek ale cpat je na hranatou starou 205 je prasactvi stejne velky jako narvany tyhle svetla na shade 120 jak uz jsem nekde taky videl :myslim

co je na tom hranatýho:myslim

No ten si teda vyhraje...

prace odvedena pekne, ale na muj vkus neni vysledek nijak ohromujici... uvidime po laku. Docela by me zajimalo jaky tam ma motor...

Jinak pekne predelanou 205 a 206 ma jeden typek z Šakvic, bohuzel ho neznam, jen jsem to u nej videl, kdyz jsem tam chvili bydlel s byvalou pritelkyni....

Já bych spíš radši absolvoval jiný práce, který jsou na tom webu (205 Mi16 nebo ten fialovej kousek... :o )